Незабаром відбудеться конференція «Ведення агробізнесу в Україні»

128

Після економічної кризи ситуація на ринку стабілізувалась, з кожним днем інновації прискорюють темп нашого життя, а ідей та можливостей стає все більше. Тому зараз саме час переходити до активних дій і досягати найкращого результату!

Аби Ви першими дізналися про ефективні інструменти та вектори розвитку на 2018 рік, ми проаналізували гарячі теми, зібрали кращих спікерів серед бізнесу та представників влади і поєднали все це у програмі конференції “Ведення агробізнесу в Україні”.

На конференції будуть розглядатися актуальні теми:

  • Чи може Україна стати привабливою для зовнішніх інвестицій? Які передумови для цього необхідні та як держава забезпечуватиме підтримку агровиробників? (сесія 1).
  • Все, що необхідно знати про захист агробізнесу у турбулентні часи: протидія подвійній реєстрації земельних ділянок, захист від земельного рейдерства та ефективні шляхи взаємодії з ДФС (сесія 2).
  • Які на сьогодні існують можливості для інвестицій в АПК? Точка зору інвесторів, фінансових організацій та агробізнесу (сесія 3).
  • Чи можливо в Україні впровадити принципи сталого розвитку (sustainability)? Досвід європейських компаній та українські реалії (сесія 4).
  • Як розширити експортні горизонти та забезпечети додану вартість продукції? Історії провідних експортерів та діалог із представниками влади (сесія 5).
  • Як подолати відтік кадрів з України? Дискусія за участі кращих HR-директорів українського агросектору (сесія 6). 

Агенція AgriEvent