Партнерство ТОВ «Агросем» та компанії Väderstad: нова стратегія роботи для аграріїв

470

Підписання стратегічної угоди між компаніями John Deere та Väderstad об’єднало дилерські мережі обох брендів в Україні. Зокрема, в Західному регіоні в агровиробників відтепер є можливість придбати надійні посівні або ґрунтообробні агрегати Väderstad у свого партнера – компанії “Агросем”.

Ми поцікавились, які стратегічні зміни відбулись в компанії «Агросем» у зв’язку із започаткуванням її співпраці з Väderstad, і які нові можливості чекають у зв’язку з цим партнерів компанії. Наша редакція поспілкувалась з Богданом Зеленським, керівником департаменту техніки ТОВ «Агросем»  та Артуром Левицьким, начальником відділу нової техніки.

– Які перспективи бачите у зв’язку з включенням у вашу лінійку техніки бренду Väderstad?

– Б.З.: Ми передбачаємо успішну співпрацю з брендом Väderstad, маємо амбітні цілі в роботі за новим для нас напрямком, оскільки аграрії Західної України більш орієнтовані на європейський тип обробітку ґрунту, якому, власне, й відповідає техніка Väderstad. Це преміум-бренд, який в тандемі з John Deere дасть потужні можливості для агровиробників. Наші сервісні інженери та менеджери наразі проходять активний процес навчання – теоретичного і практичного, – яке організоване за допомогою компанії «Ведерстад Україна», для того, щоб ми могли надати аграріям максимально якісну і кваліфіковану підтримку та консультації, вивчивши всі ази роботи та специфіку налаштувань агрегатів.

– Б.З.: Наступного року у нас заплановано багато демо-показів продукції Väderstad, які, до речі, вже розпочались – наразі на декількох господарствах проведено демонстрації ґрунтообробної техніки. Це чудова можливість для аграріїв познайомитись з агрегатами потужного  бренду в роботі. І, взагалі, ми плануємо проводити багато заходів, на яких увага буде акцентована саме на продукцію Väderstad, тому що в розвиток нового напрямку завжди треба вкладати численні зусилля, інакше він не вийде на високий рівень.

– Розкажіть детальніше про сервісне обслуговування від «Агросем».

– Ми приділяємо фермерам максимальну увагу. Звісно, що в кожному сервісному центрі у нас наявні запасні частини Väderstad, John Deere та Manitou і сама техніка цих брендів. На сьогодні маємо 4 сервісних центри «Агросем» –  в Тернополі, Львові, Луцьку та Хмельницькому, в кожному з яких базується команда сервісних інженерів, що оперативно виїжджають відповідно до запитів господарств по всіх областях Західного регіону. Але на них компанія також зупинятись не збирається, наступного року плануємо розширюватись, щоб працювати з аграріями ще оперативніше.

– Висвітліть особливості техніки Väderstad. Чому, на ваш погляд, аграрії повинні звернути на неї увагу?

– А.Л.: Хочу відзначити, що вся техніка Väderstad виробляється виключно в Швеції, та відрізняється міцними надійними матеріалами і якісними комплектуючими. І при цьому вона є простою і зручною в обслуговуванні, не вимагає частих та ресурсовитратних процедур догляду. Väderstad славиться як високопродуктивна техніка, і надійність є чудовим доповненням до цього.

– А.Л.: Окремо слід сказати про лінійку сівалок точного висіву Tempo. Для виробника Väderstad це революційний продукт, в розробку якого вони вклали багато ресурсів. Одною з її значних переваг є те, що сівалка може працювати на великій швидкості (до 20 км/год.), при якій не втрачається висока якість посіву – конкурентних аналогів немає на сьогодні, а важливість проводити роботи в полі в більш стислі терміни є актуальною. І це точний висів! Компанії Väderstad належить світовий рекорд швидкості посіву. Ці сівалки є найбільш популярною та затребуваною продукцією компанії.

Заради справедливості зазначимо, що окрім безумовно успішних сівалок Tempo компанія Väderstad має й інші лінійки високопродуктивної техніки. Приміром, сівалки Rapid з унікальними висівними сошниками, які не мають аналогів у світі, та унікальною системою контролю глибини висіву, що регулюється з кабіни трактора. Так, кожне колесо системи прикочування одночасно ущільнює та контролює глибину двох висівних сошників на заданій глибині. Зернові сівалки Spirit – комплексні агрегати, що здійснюють розпушування, вирівнювання поверхні, підготовку насіннєвого ложа, сівбу та ущільнення лише за один прохід. Агрегат вирізняється вражаючою точністю сівби і тривалим періодом експлуатації, а також високою швидкістю роботи в полі. Крім цього, Väderstad виробляє широкий асортимент ґрунтообробної техніки для різних потреб аграріїв, яка здатна виконувати декілька операцій за один прохід: культиватори, борони та котки – завдяки їх  використанню створюються ідеальні умови для проростання і розвитку культури. Тож тепер, шановні аграрії Західного регіону, у вас є можливість познайомитись з будь-якою моделлю техніки Väderstad, звернувшись до професіоналів – компанії «Агросем», яка надасть можливість випробувати агрегат в полі та проконсультує щодо всіх його технічних параметрів.

Спілкувалась Тетяна Бєлінська