Silk Link – нова платформа для україно-китайського співробітництва в аграрній сфері

144

Китай зацікавлений в реалізації інвестиційних проектів з Україною в аграрній, інфраструктурної, енергетичній сферах. Представники Херсонщини, Сумщини, Фастова та Трускавця підписали Меморандуми про співпрацю з Китаєм. Про це йшлося в ході II українського форуму Шовкового шляху, що відбувся 16 листопада в Києві. Про це повідомляє «Інфоіндустрія».

Організатором форуму виступила громадська організація «Silk Link», яка утворена з метою налагодження комплексної кооперації між Україною і КНР.

«Китай зацікавлений в реалізації інвестиційних проектів з Україною в аграрній, інфраструктурній, енергетичній сферах. Яскравим сигналом до співпраці стало недавнє повідомлення Національного банку України про покупку китайським інвестором 99% установчого капіталу Українського банку реконструкції та розвитку. Фінанси – це кровоносна система сучасної економіки. Silk Link як дієва, жива, комунікаційна платформа між китайськими бізнесменами і урядом з одного боку, та українськими бізнесменами і урядом – з іншого боку, є мостом для якісної співпраці», -сказала Ірина Никорак, виконавчий директор Silk Link.

Посол КНР в Україні Ду Вей зазначив: «Silk Link – це абсолютно нова, недавно народжена стратегія. Ми вже бачимо хороші результати. Успішно імпортуємо з України кукурудзу, заморожену яловичину і інші продукти харчування».

В ході форуму відбулося офіційне підписання Меморандумів про співпрацю між Генеральним Секретарем Альянсу міст Шовкового шляху пані У Бісю і главами обласних адміністрацій.

Меморандум про співпрацю підписали: голова Сумської державної адміністрації Микола Клочко, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова Трускавецької міської ради (Львівська область) Андрій Кульчинський та голова Фастівської міськради (Київська область) Михайло Нетяжук.