Сівалка  Lemken Azurit 9 отримала нагороду «Машина року» на виставці Agritechnica 2017

232

Компанія Lemken традиційно прийняла участь у виставці Agritechnica 2017 в Ганновері, продемонструвавши фактично всю лінійку своїх агрегатів – більше 20 моделей. Серед них була представлена й інноваційна сівалка Lemken Azurit 9, яка отримала на виставці нагороду «Машина року-2018». Багато українських аграріїв, які відвідали захід в Ганновері, зацікавились цим агрегатом та з нетерпінням чекають на нього в Україні. 2018 року декілька сівалок будуть працювати на наших полях у випробувальному режимі.

Сівалка  Lemken Azurit 9 шириною 6 м оснащена інноваційною системою висіву DeltaRow, яка передбачає розподіл посівного матеріалу в шаховому порядку в два ряди на відстані 12,5 см. Завдяки цьому на кожну рослину припадає на 70% більше площі, в результаті чого поліпшується надходження води і поживних речовин. Для завдання технологічної колії окремі напівряди системи DeltaRow можна відключати. При цьому кількість насіння можна довільно регулювати, щоб забезпечити сталу кількість рослин на гектар.

Окремі висіваючі агрегати забезпечуються насінням з центрального насіннєвого бункера за допомогою системи Seed on Demand (англ. «Насіння за потребою»). Мінімальне міжряддя машини — 37,5 см. За допомогою сівалки Azurit можливий точний і ефективний посів кукурудзи, сої, соняшнику або ріпаку зі швидкістю до 15 км/год. Управління сівалкою здійснюється за допомогою системи ISOBUS.