Споживання молочних продуктів у світі скорочується

251

На Всесвітньому молочному саміті в Белфасті, організованому Міжнародною молочною федерацією (IDF), експерти відзначили, що зниження споживання молока в світі склало 2,96 млн. тонн або 0,4 кг на душу населення. За оцінками IDF середньосвітовий споживання на людину в світі становить приблизно 111,1 кг на рік, повідомляє УкрАгроКонсалт.

Експерти прогнозують зниження споживання і в 2017 році, відзначаючи при цьому, що за рахунок скорочення обсягів споживання молочної продукції досягається показник по самозабезпеченості.

Томас П’єтрангелі, керуючий директор Arla в Великобританії в ході виступу на Всесвітньому молочному саміті зазначив, що молоко в усьому світі має іміджеві проблеми.

За даними Arla Group, 24% населення в світі активно скорочують споживання молочних продуктів, 46% людей у віці від 16 до 24 років скаржаться на негативні реакції при споживанні молока, 56% населення ніколи не думають про споживання молочної продукції. Альтернативні продукти харчування (замінники питного молока, масла, сирів і т.д.) демонструють щорічне зростання в 9%.

Подібна реакція пов’язана з активною пропагандою інших продуктів і систем харчування, боротьбою з молочними жиром і білком, а також загальної зміною культури споживання.

«Молочним компаніям необхідно збільшити кількість і поліпшити якість комунікацій. Крім того, в якості основної цільової аудиторії потрібно розглядати молодих жінок », – сказав пан П’єтрангелі.