Управління глобальними ресурсами для безпеки майбутнього – симпозіум аграріїв у США

256

З 22 по 25 жовтня у м. Тампа, (штат Флорида, США), проходив щорічний  симпозіум  провідних експертів та науковців аграрної сфери. Тема зустрічі – «Управління глобальними ресурсами задля безпеки майбутнього».

Організатори симпозіуму – Американське агрономічне товариство, а також спілки сільськогосподарських культур і ґрунтознавців Америки. На заході зібралося близько 4000 вчених, освітян та практиків сільськогосподарського виробництва. Вони представили понад 3000 наукових анотацій, 1700 інноваційних досліджень та 80 розробок. Окрім презентацій та обговорень ключових питань аграрної сфери 2017 року, проводились тематичні тури на фермерські господарства Флориди, під час яких учасники заходу ознайомилися із сучасними практиками ведення агробізнесу та впровадження новітніх технологій.

Приємним моментом міжнародної конференції стало те, що український вчений Петро Киверига, випускник Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП), а зараз – доцент факультету агрономії Університету штату Айови, деректор відділу аналітики Асоціації Соєвих Виробників штату Айови отримав найвище визнання від Американського товариства агрономії і став членом кафедри «Біометричного і статистичного обчислення товариств». Підсумовуючи конференцію, він зауважив: «Моя точка зору  від заходу цього року – це забагато хороших подій, та презентацій які проходили одночасно і в одному місці. Було проведено кілька симпозіумів та презентацій, присвячених використанню точних технологій в сільському господарстві, засобів дистанційного зондування та моделювання культурних рослин в управлінні родючості ґрунтів, підвищення ефективності та рентабельності фермерських господарств. Незважаючи на те, що використання технологій з часом у США зростає, багато фахівців з промисловості та університету обговорили шляхи кращого партнерства між фермерами, державними та приватними установами, щоб підвищити цінність цих технологій для вирішення виробничих та екологічних проблем. Деякі дискусії були спрямовані на вдосконалення процесу прийняття рішень за допомогою великої аналітики даних та різних приватних і комерційних баз даних, інструментів та платформ прийняття рішень».

Міжнародний симпозіум провідних експертів та науковців аграрної сфери, що проходив у місті Тампа з 22 по 25 жовтня, дав відповіді на багато теоретичних і практичних питань щодо управління ресурсами з огляду на глобальні світові зміни. Тепер – крок за виробниками.

Прес-служба AgriLab