«Аграрний фонд» законтрактував 666 тис. тонн зернових на 2,9 млрд грн, – підсумки року

216

ПАТ «Аграрний фонд» законтрактував 666 тис. тонн зернових врожаю 2017 року. Загальна сума контрактів склала 2,9 млрд грн.

Програма щодо ранніх зернових та продовольчого зерна повністю закрита: законтрактовано 479 тис. тонн продовольчого зерна. На сьогодні закрито договорів вже на 2,2 млрд грн.

Андрій Радченко зазначив, що остаточні підсумки 2017 року будуть підведені в січні, але однозначно можна сказати, що Товариство виконало річний план щодо фінрезультатів на 102%. «Дивіденди державі будуть виплачені в повному обсязі, як і було заплановано», – додав керівник Товариства.

Більшість контрактів були укладені з малими та середніми агропідприємствами, частка «малих» контрактів в «портфелі» Аграрного фонду зросла на 20%. «Цього року ми уклали 195 контрактів. І варто зауважити, що ми увесь час тяжіємо в бік зменшення частки великих клієнтів, тому фактично частка корпоративних клієнтів у нас всього 4%. Всі інші 96% – середній та малий бізнес, у яких в обробці від 50 га землі», – повідомив Голова правління.

Нагадаємо, що ПАТ «Аграрний фонд» роком раніше законтрактував 497 тис. тонн зернових врожаю 2016 року на 1,8 млрд грн.

А в жовтні цього року Товариство розпочало форвардні закупівлі врожаю 2018 року.

Прес-служба ПАТ «Аграрний фонд»