«Агрофорум 2017»: способи підвищення якісних та кількісних показників врожайності

279

14 грудня в Черкасах та 15 грудня в Золотоноші відбувся «Агрофорум: методи підвищення якісних та кількісних показників врожайності». Захід пройшов за підтримки Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА. Партнерами виступили Інститут охорони ґрунтів (Черкаська філія), ННЦ «ІГА ім. Соколовського».

Компанія «Ейпіс Холдинг» виступила не просто в ролі спікера заходу, а й в ролі партнера, який впроваджує технології розумної агрономії, бережного ставлення до природних ресурсів та допомагає аграріям впроваджувати їх.

«Агрофорум 2017» – ключові теми:

  1. Інноваційні методи аналізу ґрунту
  2. Недооцінені елементи живлення (Ca, Mg, S)
  1. Вапнування – шлях відновлення родючості
  1. Українські гумати – продукт, який допоможе врожаю

Через весь форум проходила презентація про перехід до точного емлеробства, про важливість розуміти потреби ґрунту і рослини для вирощування високих врожаїв.

Перший блок був присвячений інноваційним методам аналізу ґрунту. Спікером виступив кандидат географічних наук ННЦ «ІГА ім. Соколовського». Максим Солоха представив інноваційну голландську технологію аналізу грунту Soil Cares, яку впроваджує компанія «Ейпіс Холдинг».

«Родючість ґрунтів української держави складає приблизно 300 років»

 Також на агрофорум завітав директор Інституту охорони ґрунтів  Юрій Кривда з темою «Агрохімічний стан ґрунтів Черкаської області», розповівши про тенденції розвитку та деградації ґрунтів, важливість дотримуватися основних законів землеробства.

Другий блок  «Недооціненіелементи живлення (Ca, Mg, S)» відкрив спеціаліст з живлення рослин Микола Костенко. Всі учасники заходу могли отримати експертну консультацію зі внесення добрив та використання ЗЗР.

«Дива не буде. Або ви поновлюєте все те, що виносить рослина з ґрунту, або виснажуєте землю і втрачаєте врожайність»

 Третій блок «Вапнування» продовжив Микола, який в рамках програми «pH-доктор від компанії «Ейпіс» допомагає аграріям у вирішенні проблеми закислення ґрунтів. Він розповів, чим відрізняються вапнуючі засоби та про ефективні технології вапнування.

«Ґрунти з кислотністю нижче 6,0 втрачають від 5 до 40% врожаю. Також засвоюваність азоту, фосфору і калію напряму залежить від кислотності»

Антон Черніков  виступив з важливою темою «Як обрати постачальника добрив. 7 порад, аби не помилитись» – для того, щоб аграрії знали, які критерії відрізняють надійну компанію від підозрілої. Анна Грибенко розповіла про програму співпраці з агровиробниками «АгроДрузі». Всі отримали картки програми та вже можуть користуватися подарованими балами.

«Ми прагнемо бути провідним дистриб’ютором мінеральних добрив в Україні, який не просто продає добрива, а разом з клієнтом досягає поставлені ним цілі за врожайністю.

Ми пишаємося тим, що серед наших клієнтів є відповідальні компанії, які змінюють підхід до ведення бізнесу. Малим, середнім та великим господарствам ми завжди допомагаємо  бути на крок попереду і знаходимо рішення для кожного» – зазначила генеральний директор Ващенко Ірина.

Всі учасники були задоволені діловим наповненням заходу, мотивовані змінювати підхід до ведення агробізнесу. Додавайтесь до нашої сторінки на Фейсбук та будьте в курсі новин та майбутніх подій!

До речі, цього року компанія «Ейпіс Холдинг» підтримала не тільки «Агрофорум», а й стала спонсором міжнародної агропромислової виставки, що відбудеться в м. Черкаси, 16-19 травня «AGROSHOW Ukraine 2018».