Американський фермер встановив світовий рекорд урожайності кукурудзи

220

Національна асоціація виробників кукурудзи (National Corn Growers Association, NCGA) оголосила, що Девід Хула, фермер з Чарльз-сіті, штат Вірджинія (США), встановив новий світовий рекорд врожаю кукурудзи в 542 бушеля на акр (34 т/га) з гібридом кукурудзи P1197AM™ бренду Pioneer®, побивши рекорд 2015 року в 532 бушеля на акр. Раніше Хула також досягав рекордного врожаю в 2013 році з гібридом Pioneer® P2088YHR.

В цілому NCGA присудила 9 національних і 191 регіональну нагороди щорічного Конкурсу врожайності сільгоспвиробникам, які використовували продукти бренду Pioneer®.

«Рекордні показники врожайності Девіда Хули продовжують демонструвати феноменальне зростання продуктивності насіння кукурудзи сімейства P1197 з моменту їх появи в 2014 році, – повідомив Джадд О’Коннор, Керівник DuPont Pioneer в Північній Америці. – Якщо об’єднати наші лідируючі в галузі продукти з неперевершеною підтримкою команди DuPont Pioneer, то у виробників немає меж щодо результативності. І новий рекорд NCGA з продуктом Pioneer доводить це».

Сімейство гібридів кукурудзи P1197 знову очолило загін учасників Pioneer, отримавши 2 національні і 62 регіональні нагороди додатково до нового світового рекорду.

Крім того, учасники Конкурсу врожайності домоглися великих успіхів з гібридами P2089 і P1870, отримавши відповідно 24 і 11 регіональних нагород.

Продукти бренду Pioneer довели свій потенціал більшою, в порівнянні з будь-якими іншими брендами, кількістю учасників з результатами понад 300 бушелів на акр. Фермери Pioneer привезли додому більше 46% регіональних нагород, підтвердивши, що продукти бренду Pioneer можуть показувати блискучі результати по всій країні.

«Ми пишаємося тим, як наші продукти працюють для виробників, – сказав О’Коннор. – Незалежно від використовуваної агротехніки, продукти Pioneer довели, що вони мають міцну агрономічну основу, яка може конкурувати в дуже різних умовах».

Конкурс врожайності NCGA – це щорічне змагання серед виробників кукурудзи в США, метою якого є капіталізація високого генетичного потенціалу врожайності сучасних гібридів кукурудзи. Він також сприяє розвитку дружніх до середовища, нових та інноваційних технологій вирощування, які призводять до підвищення врожайності. Виробники змагаються в шести класах виробництва кукурудзи: два – для незрошуваних, два – для no-till / strip till незрошуваних, один – для no-till / strip till зрошуваних і один – для зрошуваних земель.

www.pioneer.com/ncga