День працівників сільського господарства разом з «Волинською фондовою компанією»

209

Ініціатива Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА організовувати свято в честь Дня працівників сільського господарства урочисто реалізується рік від року. Для аграріїв цей захід є чудовою нагодою приємно провести час з колегами та відпочити після важкого сезону збирання врожаїв. До речі, принагідно відзначимо, що 2017 рік закінчується для виробників успішно: природа подарувала сприятливі погодні умови, а використання якісних технологій дало свої позитивні плоди. Зокрема Волинська область цьогоріч стала однією з областей-лідерів за показниками врожайності.

Тож 18 листопада в обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка на святковому концерті зібралися аграрії Волинського регіону, серед яких були присутні і ветерани праці. Представники влади урочисто нагороджували найкращих аграріїв області, які заслужили таку відзнаку великим вкладом в розвиток економіки регіону. Друга частина дійства проходила на Театральній площі, де добрий настрій створював великий ярмарок різноманітної смачної продукції від волинських виробників, а блискуча техніка від «Волинської фондової компанії» утворила урочисту композицію по периметру площі, символізуючи потужність та силу сільського господарства.

 «Волинська фондова компанія» є одним з найбільших підприємств області, про яке знають і з яким працюють хлібороби по всій Україні. Традиційно компанія прийняла участь в організації святкування Дня працівників сільського господарства та представила декілька найкращих та найпопулярніших моделей техніки, а саме: трактори Fendt 936 Vario, агрегатований з розкидачем органічних добрив від польської компанії UNIA TYTAN 30, Massey Ferguson 7722, агрегатований з розкидачем мінеральних добрив UNIA RCW 12000, та самохідний обприскувач Kuhn Boxer. Окрім того у фойє театру учасники свята могли одержати більш детальну інформацію про повний асортимент продукції, яку «Волинська фондова компанія» пропонує аграріям – сільськогосподарську техніку, запасні частини, шпагат та сітку Bezalin, високоякісні оливи і мастила Total і Agrinol.

Присвятимо окрему увагу тракторам Fendt та Massey Ferguson, преміум-брендам всесвітньовідомої корпорації AGCO, одного з головних агротехнічних гравців на полях світу.

Для тракторів Fendt не існує перешкод

Fendt 936 Vario потужністю 360 к.с. є одним з лідерів серед тракторів в успішних господарствах України. Ключовими особливостями тракторів цього бренду є висока продуктивність, економічність, надійність, інноваційність та комфорт.  Почергово розкриємо, які технології стоять за цими особливостями.

  1. Продуктивність. Автоматична безступінчаста коробка передач Vario дозволяє розвивати безступінчастий діапазон швидкостей від 0 до 60 км/год. і забезпечує високий ККД передачі крутного моменту на колеса. Аналогів у світі на сьогодні їй не має. Трактор Fendt 936 Vario автоматично підбирає ту потужність, яка потрібна для конкретної роботи: оранки, культивації, посіву тощо. Робота коробки передач синхронізується з роботою мотора завдяки комп’ютерній системі TMS. Крім того, ця система підтримує оберти двигуна і передатне відношення коробки передач в оптимальному робочому діапазоні при виконанні будь-якої операції, що, як наслідок, економить паливо і час.
  2. Економічність. Дизельний двигун Deutz об’ємом 7,8 л, з паливною системою Common Rail має потужність 360 к.с. і вражаючу енергонасиченість. Відрізняється низькою гучністю. Він забезпечує високий крутний момент навіть при мінімальних обертах (при швидкості 60 км/год частота обертів складає 1750 на хвилину), і витрата пального при цьому є значно нижчою, ніж в аналогів.
  3. Надійність. Незалежна підвіска трактора з гідравлічною системою має робочий хід 300 мм, що є рекордним показником серед серійних тракторів. За допомогою цього та тісного контакту коліс з ґрунтом значно збільшується тяглове зусилля трактора. У підсумку трактор Fendt 936 Vario виконує ту саму роботу, що й інші трактори, але швидше і з меншими витратами палива. Ця підвіска взагалі не потребує обслуговування, тобто термін експлуатації розрахований на строк служби всього трактора.

Висока вантажопідйомність механізму навіски тракторів. Зокрема, окрім задньої навіски, вантажопідйомність якої складає 11 800 кг, на тракторах Fendt встановлюється передня активна навіска. Це відкриває можливість кріпити будь-які фронтальні вантажі або агрегати, що підвищує універсальність трактора, адже він був створений для того, щоб виконувати всі вимоги аграріїв. До того ж, ця навіска також збільшує тяглове зусилля машини.

  1. Інноваційність. Система Variocenter. Трактор Fendt 936 використовує найсучаснішу у тракторобудуванні модель управління, при якій воно здійснюється всіма системами за допомогою джойстика і багатофункціонального підлокітника. На моделі 936 встановлений новий дисплей Varioterminal, який пропонується в 7- і 10-дюймової ProfiPlus версіях. При його розробці основний акцент був зроблений на чіткості та простоті використання. Результатом стало інтуїтивне багатомовне меню зі зрозумілою структурою і не перевантаженим інформацією дисплеєм. Оператори швидко звикають до його використання і отримують миттєвий доступ до всієї необхідної інформації. Сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю і автоматичним регулюванням яскравості стійкий до утворення подряпин.

Система навігації Trimble. Вона дає точність (до 15 см) руху трактора за заданою траєкторією при посівних та інших роботах. Також на трактор встановлена так звана система VarioGuide, завдяки якій трактор здатний обробити більше лише за рахунок використання системи автоматичного водіння, яка знижує в середньому на 6% площу перекриття, що в підсумку дає економію до 5000 робочих годин на полі. Крім того, це означає 6-відсоткову економію палива, насіння і добрив. Оператори можуть легко контролювати траєкторію руху трактора і робочого знаряддя за допомогою зображення на дисплеї терміналу Vario – навіть вночі або в умовах поганої видимості.

  1. Комфорт. Велика кабіна з оглядом більше 300° є на даний час найбільшою серед серійних тракторів та дає можливість чітко оглядати передні арки, причіпні агрегати тощо. Вона має чудову шумоізоляцію (показник рівня шуму в кабіні водія нижче 70 дБ). Освітлення може бути встановлено індивідуально на 360° навколо трактора, а також на замовлення можуть бути поставлені ксенонові фари. Оператор, перебуваючи в своєму сидінні, за допомогою нової системи Variotronic управляє всіма робочими операціями, контролюючи всі візуально. Функції автоматичного управління, автоматичний кондиціонер і багато іншого забезпечують високу продуктивність праці і підтримання оптимальної концентрації уваги оператора протягом всієї робочої зміни, зменшується рівень втоми.

Massey Ferguson – для тих, хто хоче встигнути все

Трактори Massey Ferguson славляться своєю універсальністю та маневреністю. Щодо лінійки тракторів MF, до якої належить модель 7722 потужністю 200 к.с., вони ідеально підходять для багатогалузевих господарств, де потрібно виконувати роботи різноманітного плану. Відзначимо головні характеристики цієї машини.

Двигун AGCO POWER об’ємом 7,4 л є найбільшим в даному класі тракторів. Він забезпечує оптимальну потужність, оснащений турбонаддувом та проміжним охолоджувачем. Технологія паливної системи контролює постійну наявність необхідної кількості палива, не зважаючи на число обертів або навантаження двигуна. AGCO POWER має низький коефіцієнт зносу, низький рівень шуму та характеризується низькою питомою вагою витрати палива в широкому діапазоні обертів.

На цей трактор може бути встановлено 2 типа трансмісії: Dyna-6 або Dyna-VT. Зокрема,  безступенева трансмісія Dyna-VT забезпечує безперервну, плавну роботу в різних умовах, відрізняється простотою використання і точністю управління. Система динамічного керування роботою трактора (DTM) працює в поєднанні з трансмісією, в діапазоні 1000-2100 об/хв., при цьому оператор може встановлювати як нижню, так і верхню межу діапазону. Розумна система трансмісії забезпечує роботу без збоїв, що позитивно впливає на загальну продуктивність.

Окрім двигуна та трансмісії, високі тягові характеристики надає колісна база довжиною 3 метри, завдяки якій трактор має поліпшену стійкість, високий рівень зчеплення на полі, а в комбінації із збалансованою конструкцією корпусу трактора з’являються й додаткові переваги: знижений тиск на ґрунт при стабільній та ефективній роботі на ньому, високу маневреність та комфорт оператора.

Тож 2017 рік для «Волинської фондової компанії» та волинських хліборобів завершується на позитивній ноті: отримали хороші результати в роботі з якісною технікою, разом яскраво відсвяткували День працівників сільського господарства та успішно завершують рік з новими амбіціями та планами, які будуть реалізовані в спільній праці.

Тетяна Бєлінська

DSCN4233