На «Аграрному Олімпі­2017» відзначали найуспішніших аграріїв і презентували трактор Massey Ferguson 6713

304

30 листопада у Києві, в концерт-холі «Freedom», на найпрестижнішу церемонію нагородження найбільш ефективних та успішних аграріїв – «Аграрний Олімп-2017» – зібралося понад 300 провідних агровиробників, чия щоденна праця сприяє розквіту вітчизняного аграрного сектору та робить українську економіку сильнішою.

Організаторами заходу виступила Всеукраїнська Аграрна Рада спільно з агроконсалтинговою компанією Dykun та за підтримки галузевих асоціацій: Асоціація виробників молока, Асоціація свинарів України і Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор».

Платиновим партнером церемонії стала «Волинська фондова компанія» спільно із надійними партнерами – брендами KUHN та Massey Ferguson.

Найкращим аграріям вручили дипломи і подарунки

На церемонії нагородження відзнаки, подяки та цінні подарунки отримали найуспішніші аграрії України. Загалом, 220 присутніх керівників та власників провідних аграрних підприємств України отримали почесну нагороду «Лідер галузі».

Розважали гостей популярний ведучий Григорій Ришетник, співачка Оля Цибульська, фіналіст шоу «Х-фактор» Кирило Каплуновський. Від «КУН Україна» присутні отримали 35-ти кілограмовий торт та шоу барабанщиць.

Усіх присутніх з професійним святом – Днем працівника сільського господарства – привітав голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун, відзначивши, що аграрії – це люди, які єднають країну, щодня вкладаючи цеглинку в фундамент української державності.

Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції наголосила, що аграрії – це, передовсім, творці, адже агропромисловий комплекс є найбільш креативною індустрією. «Але ви не тільки творите щодня, ви ще й годуєте півсвіту, і створюєте атмосферу впевненості держави в собі», – зазначила заступник міністра.

Привітала успішних представників агарного сектору і «Волинська фондова компанія» у особі генерального директора Олександра Спященка. У своїй вітальній промові він подякував сільгоспвиробникам і партнерам за їх зусилля. «Ваша праця заслуговує на повагу. Не всі розуміють, що таке сільське господарство, яка це непроста галузь, у якій впевнено і комфортно себе можна почувати можна тільки з надійними машинами і надійними людьми. І ми раді сприяти вашим успіхам», – підкреслив Олександр Спященко. І вручив подарунковий сертифікат на поїздку на завод Kuhn директору ТОВ “Агрокомплекс “Зелена долина” Юрію Морозу, а сертифікат на поїздку на завод Massey Ferguson отримав генеральний директор компанії «Agricom» Петро Мельник.

Завершив привітальну частину Антон Костирко, директор з маркетингу компанії AGCO у Східній Європі, відзначивши організаторів заходу, які зуміли зібрати і об’єднати таку кількість представників ефективного аграрного бізнесу. Він також презентував новітню модель трактора Massey Ferguson 6713, що стало родзинкою заходу.

Massey Ferguson 6713 – простий, надійний і доступний трактор

Більш докладно про представлену на події новинку ми розпитали у експертів.

Микола Гармаш, спеціаліст по тракторам корпорації AGCO:

– Зазвичай ми пропонуємо своїм клієнтам дуже високотехнологічну техніку, а Massey Ferguson 6713 – це звичайний простий трактор з механічною трансмісією, на 132 к.с., який вироблений згідно усіх європейських стандартів якості, але він, на відміну від своїх більш складних і дорогих колег, менш вибагливий до умов експлуатації. Словом, простий і надійний трактор. І порівняно недорогий, що дуже важливо для наших клієнтів.

Юрій Петренко, керівник відділу AGCO «Волинської фондової компанії»:

– Цього року були створені найкращі умови для входження в наш ринок трактора Massey Ferguson 6713. Ця модель – одна з найпопулярніших у Європі,  випускається у кількості більше 10 тис. тракторів на рік. Якщо коротко, то його технічні особливості і переваги – це якість від Massey Ferguson, це перевірені надійні вузли, це двигун AGCO Power на 4,4 літра, це і чудове баластування, і маневреність, це досить проста і надійна коробка передач, яка має два діапазони по 6 передач, тобто 12 передач вперед, і 12 – назад. І загалом, це все, що дає йому максимальну універсальність для різних робіт – і на фермі, і в полі, і загалом,є маса робіт, які він може виконувати. Всі вузли, які  на ньому стоять – надзвичайно якісні, перевірені не одним поколінням.

Якщо ж говорити більш докладно, то колісний трактор Massey Ferguson 6713  завдяки своїй простоті і міцності відкриває для аграрія нові можливості. На трактор MF 6713 встановлюється цілком синхронізована трансмісія з 12 передачами переднього і 12 передачами заднього ходу, поділеними на 2 діапазони. На типовий для польових робіт діапазон швидкостей від 4 до 12 км/год припадає шість передач, а максимальна швидкість трактора з цією трансмісією складає 40 км/год. Відомий надійністю, міцністю і паливною економністю 4-циліндровий двигун AGCO Power з робочим об’ємом 4,4 л з турбокомпресором розвиває потужність 132 к. с.

Оптимальна для конкретної робочої операції швидкість руху вибирається за допомогою важелів, розташованих в межах зручної досяжності, завдяки чому оператору легко ними керувати. Однодискове сухе зчеплення відрізняється простотою експлуатації і технічного обслуговування. Трансмісія пропонується з електронним управлінням човниковим механізмом і оснащується багатодисковою муфтою в масляній ванні.

Серед переваг трактора MF 6713 експерти називають коробку передач з човниковим режимом вибору напряму руху і механічним чи гідравлічним управлінням, просту конструкцію – для зведення до мінімуму втрат потужності, а також підвищення характеристик і паливної економічності, гідромуфту ВОМ – для простоти експлуатації і тривалого терміну служби, електрогідравлічне блокування диференціалу: просте ввімкнення за будь-яких умов, посилений механізм задньої навіски з електронною системою управління (ELC) для безпечного і впевненого використання найтяжчого навісного обладнання, посилений задній міст – для можливості роботи з будь-яким обладнанням, виключно міцний задній міст з посиленою епіциклічною передачею – для безвідмовної роботи при найбільших навантаженнях, сучасну і економічну трансмісію – для забезпечення високої продуктивності при невеликій витраті палива, примусову систему змащення деталей коробки передач – для забезпечення тяги і тертя.

Двигун моделі MF 6713 є довгохідним, що гарантує високий обертовий момент в широкому діапазоні частот обертання колінчастого вала. Максимальний обертовий момент розвивається вже при низькій частоті обертання колінчастого вала, а максимальна робоча частота обертання визначена на рівні 2000 об/хв. За рахунок цього знижено не тільки витрати дизельного палива, але і рівень шуму, зносу і руйнування, що позитивно відображається на експлуатаційних витратах і забезпечує оператору підвищений комфорт при роботі.

В стандартній комплектації трактор оснащується системою електронного управління механізмом навіски, яка вважається найкращою в галузі, для належного регулювання заглиблення ґрунтообробного обладнання і висоти інших знарядь. Точність забезпечена швидкою дією електронного обладнання, отже, в будь-який момент часу забезпечується максимальна тяга, знижується пробуксовування коліс і зводяться до мінімуму витрати палива.

Легкість експлуатації досягнута простою і практичною конструкцією. Від ергономічно скомпонованої правої бокової консолі до продумано розташованих важелів переключення передач і діапазонів і функціональної приладної панелі – в кабіні є все необхідне для довгого і тяжкого робочого дня, підвищення продуктивності і зниження втоми оператора: це і електронне управління механізмом навіски, і рукоятка управління повітряною заслінкою, і вимикачі блокування диференціала і повного приводу, і джойстик управління навантажувальним обладнанням, і важелі перемикання передач і діапазонів, і плавне перемикання передач, як в легковому автомобілі, і ще чимало інших корисних і зручних пристосувань.

Словом, гості заходу залишились задоволеними. Враженнями про цьогорічний «Агроолімп» поділився Олег Білявець, керівник ТОВ «Агрокрай» з Хмельниччини:

– Наша компанія обробляє 2 300 га землі, займається переважно вирощуванням і переробкою олійного маку, випускаємо макову начинку «Начиночка». Ми не вперше на «Аграрному Олімпі», тому можу сказати, що цього року захід проведений на більш високому рівні, ніж торік. Особливо це видно по організації, по спонсорам, які були долучені до заходу, по прийому гостей. Добре, що на початку дали трохи більше часу для неформального спілкування з колегами. Ми побачили гарну концертну програму, маємо приємні нагороди для кожного учасника. Хочу відзначити і наших давніх партнерів і платинового спонсора цього заходу – «Волинську фондову компанію». Компанія добре попрацювала цього року, вона розвивається. Сподіваюся, що вони і залишатимуться конкурентоздатними на нашому українському ринку, який нині потужно розвивається і стає одним із найбільших у світі. У нас стосунки з «Волинською фондовою компанією» склалися досить давно. А щодо подальшої співпраці ми будемо її продовжувати та розглядати всі їх пропозиції.

Ольга Соломка