Українські аграрії отримали доступ до новітнього захисту зернових колосових культур

208

В Україні отримано Державну реєстрацію двох нових гербіцидів на основі унікальної молекули «Арилекс™ Актив» для використання в посівах зернових культур, що нещодавно була розроблена науковцями компанії Dow AgroSciences, яка є попередником сільськогосподарського підрозділу компанії DowDuPont™.

«Арилекс™ Актив» – торгова назва активної речовини галауксифен-метил, що стала першою діючою речовиною, яка започаткувала новий клас хімічних сполук – арилпіколінати. Ця речовина винайдена та запатентована компанією Dow AgroSciences. На відміну від більшості гербіцидів-регуляторів росту, активність «Арилекс™ Актив» на цільових бур’янах значно менше залежить від температури, тому контроль досягається і в холод (неактивні періоди росту бур’янів), і в умовах тепла (активного росту). Препарат забезпечує унікальний спектр селективного, післясходового контролю однорічних широколистих бур’янів у посівах зернових колосових культур та додатково має активність проти деяких видів багаторічних бур’янів.

Інноваційні гербіциди «Квелекс™» та «Паллас Екстра™» на основі «Арилекс™ Актив» нещодавно було представлено фермерам у США, Великобританії, Данії, Швеції, Франції, Китаї, Ізраїлі, Канаді, та відтепер вони доступні і в Україні.

«Квелекс™» призначений для ефективного контролю широкого спектру двосім’ядольних бур’янів у посівах озимих та ярих пшениці та ячменю. «Паллас Екстра™» є справжнім кросспектр-гербіцидом, який одночасно контролює більшість широколистих та проблемних злакових бур’янів у посівах пшениці. Обидва гербіциди гнучкі у використанні, високотехнологічні та не мають обмежень у сівозміні.

«Виведення препаратів «Квелекс™» та «Паллас Екстра™» – дійсно знаменна подія і для світу, і для України, адже за останні більш ніж 10 років діючих речовин з новим механізмом дії на ринку гербіцидів для зернових колосових культур не з’являлось. Ми вважаємо це науковим проривом наших вчених і пишаємося, що Україна відразу слід за Сполученими Штатами отримала доступ до новітніх революційних рішень у контролі бур’янів зернових колосових культур, навіть раніше багатьох інших держав, – повідомив Сергій Харін, керівник сільськогосподарського підрозділу DowDuPont™ в Україні. – Ці препарати стали першими продуктами зі спільного портфелю сільськогосподарського підрозділу DowDuPont™ в Україні, що демонструє посилені можливості об’єднаних компаній в галузі науки, рішень та послуг, які, безумовно, принесуть користь нашим партнерам».

Про об’єднану компанію DowDuPont

DowDuPont (NYSE: DWDP) – це холдингова компанія, що об’єднує The Dow Chemical Company і DuPont, на основі якої будуть створені великі незалежні публічні компанії у сегментах продукції для сільського господарства, наукомістких матеріалів і спеціальних продуктів. Спираючись на передові інновації, три нові компанії займуть позиції серед лідерів у відповідних галузях з метою задоволення потреб замовників і внесення вкладу в рішення проблем глобального масштабу. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на веб-сайті: www.dow-dupont.com.

Про сільськогосподарський підрозділ DowDuPont

Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont – це бізнес-підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP), що поєднує в собі сильні сторони компаній DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection і Dow AgroSciences. Разом Сільськогосподарський підрозділ надає виробникам у всьому світі найповніший портфель у галузі, розроблений завдяки потужній дослідницькій роботі у сегментах насіння, генетичних ознак та засобів захисту. Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont прагне до впровадження інновацій, допомагаючи виробникам підвищити продуктивність та гарантувати продовольчу безпеку для світового населення, яке все зростає. DowDuPont має намір відділити сільськогосподарський підрозділ в окрему незалежну компанію. Більше інформації можна знайти на сайті www.dow-dupont.com.