UKRAVIT збільшує виробництво, відкриває найбільший в Європі науково-дослідний центр і збирається випускати діючі речовини

653

 Наприкінці листопада група компанія UKRAVIT – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив на вітчизняному ринку – вирішила підбити підсумки року, що минає. Вже протягом 18 років компанія надає аграріям комплексні рішення щодо захисту польових культур, плодово-ягідних насаджень, овочевої групи відкритого та закритого ґрунту, певних нішевих культур. На підсумковій прес-конференції про здобутки і плани говорили Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT, Євген Семененко, директор компанії «Укравіт Агро», Олександр Лапа, комерційний директор компанії «Укравіт Агро» та Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР.Цей рік для компанії розпочався потужним поштовхом – серед лауреатів загальнонаціональної програми “Людина року”-2016 було названо власника групи компаній UKRAVIT Віталія Ільченко, який отримав звання «Аграрій року».

А загалом рік став для вітчизняного виробника надзвичайно успішним, хоч і напруженим. За словами Євгена Семененко, директора компанії «Укравіт Агро», компанія цього року випустила 7 тис. тонн продукції на загальну суму $ 40 млн. Для порівняння: минулого року – 5,6 тис. тонн на $ 33 млн. Наступного року планують випустити вже 8 тис. тонн на $ 49 млн. А протягом найближчих трьох років у планах збільшити випуск ЗЗР та мікродобрив майже втричі – до 20 тис. тонн.

Компанія встигла провести 64 різних заходи – це і Дні поля, і День відкритих дверей, і конференції, на яких демонстрували ефективність вітчизняних технологій. Серед озвучених планів – перетворити День відкритих дверей на щорічний захід, де б партнери і клієнти, регулярно відвідуючи виробництво, на власні очі бачили розвиток компанії у динаміці: як з’являються нові склади, нові виробничі потужності, нова наукова база.

Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР, представив нові продукти, які компанія планує випустити 2018 року – лінійку мікродобрив «Авангард» з кремнієм для бобових, олійних і зернових культур. Таким чином портфель продукції UKRAVIT, що на сьогодні є найбільшим в Європі та Азії, збільшиться до 142 найменувань! Завдяки мікродобривам із вмістом кремнію для передпосівної обробки та позакореневого підживлення, рослини добре почуватимуться у нинішніх складних погодних умовах, адже кремній знижує температуру рослини, що доречно у період літньої спеки. А найбільшим попитом цього року користувався препарат «Авангард-Бор».

Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT, розповів, що нині частка компанії на ринку пестицидів та добрив України складає 9%, у найближчі три-п’ять років компанія має намір охопити 25% ринку. Він зазначив, що бажає відродити Черкаси як місто хіміків. Для цього, крім розвитку власного виробництва, компанія придбала частку вітчизняної компанії Chemical Elements, що виробляє фармпрепарати та дитяче харчування. У планах також – власний синтез діючих речовин, замість того, щоб кувати їх у світових виробників.

Ще одним масштабним здобутком стане відкриття у квітні 2018 року сучасного Науково-дослідного центру. Тут на 2,5 тис. кв.м площі, обладнаної за сучасними технологіями, у тому числі – підземною теплицею, можна проводити досліди цілий рік. За словами власника групи компаній, у цього проекту немає аналогів. Це буде така собі силіконова долина, де окрім досвідчених фахівців, створюватимуть свої стартапи і молоді українські вчені, замість того, щоб шукати роботу і визнання за кордоном.

Планують у Черкасах і вихід на нові ринки. Вже два роки від 5 до 7% українських мікродобрив та ЗЗР йдуть на експорт у Молдову та Грузію. Нашої продукції потребували також країни Європи, Середньої Азії, Африки, Закавказзя, Близького Сходу. Із розширенням виробництва стане можливим значне збільшення експорту продукції у ці та інші країни. Віталій Ільченко зізнався, що під час зустрічей з іноземними дипломатами та бізнесменами отримав немало пропозицій щодо перенесення виробництва за кордон. Проте, UKRAVIT залишається в Україні і має плани перетворитися на велику міжнародну компанію.

Серед складнощів, з якими зіткнулися в UKRAVIT цього року – це підробка продукції, яка, з однієї сторони, є свідченням великої популярності продукту, а з іншої – приносить збитки і погіршує репутацію.

Ми звернулися до Віталія Ільченко, власника групи компаній UKRAVIT із проханням розповісти про те, як відрізнити справжню продукцію UKRAVIT від підробок:

«Ми розробили цілий комплекс заходів захисту від підробки. По-перше, ми щороку оновлюємо упаковку, і якщо продукція продається у старій упаковці, то є велика вірогідність того, що це підробка.

По-друге, треба уважно дивитися на фасування. В Україні заборонено фасувати пестициди у скляні капсули. Але багато людей про це не знають, вірять красивим блістерам із розкладок з великими яскравими голограмами і написом “Оригінал”. Тому, якщо ви бачите нашу продукцію у скляних ампулах – це підробка.

По-третє, треба завжди вимагати чек, щоб у разі неефективної дії препарату можна було висунути претензії до продавця. А загалом я би не радив купувати наші засоби на розкладках на ринках. Для цивілізованої торгівлі є спеціалізовані магазини, там і шукайте справжню продукцію від UKRAVIT. А великим сільгосппідприємствам і фермерським господарствам краще, звичайно, звертатися до наших офіційних представників».

Ольга Соломка

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м. Київ, вул. Дегтярівська 25/1,

Гаряча лінія: 0 800 301 401

www.ukravit.ua