Данська компанія продала великий елеватор в Україні

293

Акції української дочірньої компанії Новомиргородський елеватор в Кіровоградській області данська компанія Agromino (раніше – TrigonAgri) продала за $2,6 млн. Про це повідомили в компанії, пише biz.nv.ua.

Елеватор розташований в Кіровоградській області в Україні та має загальну ємність зберігання 107,7 тис. т, з яких в бетонних бункерах міститься 72 тис. т зерна.

Компанія вже отримала $450 тис. передоплати, при цьому передбачається, що решта суми буде перерахована до 28 лютого. Ім’я покупця компанія не називає.

Також в Agromino вважають, що Новомиргородський елеватор, який був побудований ще за радянських часів, був неефективним протягом багатьох років, зокрема у зв’язку з його несприятливим, на думку компанії, розташуванням, а також через посилення конкуренції з новими сучасними об’єктами в цьому районі.

За даними компанії, станом на 31 грудня 2017 року чисті активи елеватора становили €1,6 млн, і, таким чином, попередній оцінний прибуток становить €0,5 млн.

Зазначається, що компанія завершила ліквідацію Кіровоградських кластерних зерносховищ, що є частиною стратегічного плану компанії із зосередження на основних активах.