У 2018 році фермери отримаютьдля розвитку 1 млрд. грн.

207

На 2018 рік передбачається державна підтримка для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації у розмірі 1млрд. грн. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета у прямому ефірі на одному з українських радіо, повідомляє прес-службаМінагрополітики.

«Серед пріоритетних завдань міністерства – створення в Україні фермерської моделі господарювання, використовуючи успішний європейський досвід. На сьогодні в нашій державі функціонує більше 34 тисяч фермерськи

х господарств, які реалізують свою продукцію на внутрішньому та зовнішньому ринках, але у перспективі їх може стати півмільйона», – зауважив Віктор Шеремета.

За словами заступника Міністра, аграрії також зможуть скористатися підтримкою в рамках програми розвитку галузі тваринництва, на яку передбачено 4 млрд. грн. Основний акцент буде зроблено на будівництво нових та реконструкцію тваринницьких комплексів, в тому числі ВРХ. Також серед напрямів підтримки – здешевлення кредитних ресурсів, підтримка розвитку галузі скотарства, підвищення генетичного потенціалу сільськогосподарських тварин.

Ще майже 1 млрд. грн. заплановано на програму часткової компенсації вартості с/г техніки та обладнання українського виробництва, 300 млн. гривень – на підтримку галузі садівництва, виноградарства та хмелярства.