Уряд виділив для садівництва 300 млн. грн.

176

На 2018 рік передбачено 300 млн. гривень, які будуть спрямовані на компенсацію за придбання садивного матеріалу, матеріалів для будівництва шпалери та для будівництва систем краплинного зрошення. Про це зазначив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк під час зустрічі з представниками профільних асоціацій та бізнесу щодо розвитку й підтримки садівництва, виноградарства та хмелярства та вирішення актуальних питань галузі, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«У 2017 році Уряд виділив додаткових 224 млн гривень на державну підтримку садівництва, що дозволило  повністю розрахуватися з кредиторською заборгованістю за цією програмою», – наголосив Максим Мартинюк.

На зустрічі було представлено попередній порядок розгляду заяв про компенсацію та пакет документів,  які подаються до комісії та до міністерства. Було наголошено на тому, що після консультацій з бізнесом, важливим завданням затвердження порядку є забезпечення мінімального впливу чиновників на процес отримання коштів.

В рамках дискусії представники профільних асоціацій висловили свої пропозиції, зокрема, щодо врахування показників ефективності та стимулювання саме ефективного виробництва як основи успішного розвитку всієї галузі; компенсації за купівлю якісного ліцензійного посадкового матеріалу та вирішення питань сертифікації;  використання сучасних технологій тощо.

З метою посилення діалогу та  напрацювання стратегічних засад для комплексного розвитку галузі сторони домовились проводити регулярні зустрічі.