CNH Industrial і Microsoft оголосили про створення стратегічного партнерства

285

Про це пише портал agbz.ru

Принципово нова платформа Service Delivery Platform (Платформа Надання Послуг), заснована на базі Microsoft Azure, забезпечить вільний доступ до даних про транспортні засоби в ході їх експлуатації. Інтегроване інноваційне рішення полегшить проведення превентивного ремонту, а також дозволить підвищити ефективність і продуктивність машин і устаткування.

Концерн CNH Industrial і компанія Microsoft оголосили про запуск спільного проекту з впровадження цифрових технологій (Digital Transformation), завданням якого є надання сучасних високотехнологічних сервісів клієнтам глобальних брендів сільськогосподарської техніки CNH Industrial – Case IH і New Holland Agriculture, а також бренду комерційної техніки IVECO. Дані, одержувані від підключених до загальної інформаційної мережі машин і устаткування, будуть використовуватися для оптимізації бізнес-процесів і виявлення нових перспективних напрямків генерації прибутку. Подібний ефект можна досягти завдяки сучасним цифровим інструментам, робота яких будується на хмарному сервісі Microsoft Azure і його «інтелектуальних технологіях».

Результатом співпраці стане розробка та оснащення нового покоління сільськогосподарської техніки доступом до інформаційних мереж. Власники техніки отримають ряд додаткових унікальних послуг, які використовують значні масиви даних, зібраних в ході експлуатації машин і устаткування. Запуск Service Delivery Platform стане «пілотної стадією» впровадження цифрових технологій в продукцію глобальних брендів сільськогосподарської техніки CNH Industrial. Платформа дозволить забезпечити «безшовний» обмін агрономічними даними, отриманими від машин і обладнання за допомогою Microsoft Azure.

Використання телематики відкриває нові можливості для власників автопарків і кінцевих замовників у всіх областях комерційних транспортувань. Клієнти зможуть контролювати значний ряд параметрів – від технічного стану транспортного засобу до оцінки стилю водіння. Крім того, розширяться можливості превентивного обслуговування і ремонту, а відповідно збільшиться час корисної експлуатації техніки. Серед додаткових переваг можна згадати поліпшення контролю за витратою палива, а також обмін інформацією з партнерами і постачальниками для зростання прибутку в майбутньому.

У партнерстві з Microsoft CNH Industrial отримає можливість запропонувати клієнтам набір вкрай продуктивного інструментарію використання великих масивів даних (Big Data). Даний проект – лише частина формування загальної платформи, запланованої компанією. У загальну платформу входитимуть технології промислового інтернету речей, штучного інтелекту, аналітики і фінансового прогнозування – всі ці ресурси також є частиною екосистеми, що надається Microsoft. До того ж, для впровадження загальної «Платформи Надання Послуг» CNH Industrial зможе скористатися розробками підрозділу Microsoft Enterprise Services і використовувати його експертний досвід для реалізації складних програм digital-трансформацій від моменту стратегічного планування до впровадження «під ключ».