Компанія Syngenta придбала постачальника супутникових знімків FarmShots

217

Syngenta придбала FarmShots Inc., іноватора в області супутникових знімків високого дозволу. Компанія з Північної Кароліни відстежує здоров’я рослин, аналізуючи поглинений світло на полях.

Про це повідомляє aggeek.net

FarmShots – це нова унікальна послуга, яка допомагає нам виконати нашу місію, – каже Ден Бурдетт, керівник підрозділу Global Digital Agriculture Syngenta. – Ми очікуємо включити FarmShots в наш цифровий кластер і швидко прискорити зростання культур на наших нинішніх восьми мільйонах акрів в Сполучених Штатах. А потім і в усьому світі!“.

Хмарні програми, розроблені FarmShots, створюють зображення з високою роздільною здатністю, які можуть відображатися в декількох форматах для швидкої і точної індикації польових умов. Система забезпечує гнучке і безпечне поводження з даними виробників і оптимізована для використання на різних пристроях, включаючи планшети, ноутбуки і смартфони. FarmShots пропонує доступ до даних в будь-який час і в будь-якому місці в веб-додатку. Поради аграріям додаток надсилає разом з повідомленням.

FarmShots зможе легко інтегруватися в систему управління фермою AgriEdge Excelsior Syngenta в США і в кінцевому підсумку зможе використовуватися багатьма світовими виробниками.