«Агродар» починає експлуатацію млина від компанії «Бюлер»

430

На виробничому майданчику «Агродар» ввели в експлуатацію борошномельний комплекс. Устаткування для млина надала компанія «Бюлер».

Про це повідомляє Elevatorist.com з посиланням на керівника відділу «Обладнання і технології для переробки зерна» компанії «Бюлер» Андрія Шарана.

«Цей проект розпочали більше року тому і зараз він на завершальній стадії. Млин запущений в роботу. Приємно, що запуск зерноочисного та розмельного відділення з виводом на паспортну продуктивність був здійснений, практично, за два дні », – розповів Андрій Шаран.

Він також додав, що новий млин «Агродару» – перший в Україні сертифікований відповідно до міжнародних стандартів FSSC / ISO 22000.

Крім того, Андрій Шаран зазначив, що сьогодні є позитивні тенденції початку активного розвитку зернопереробної галузі України.

«В останні роки в країні з’явилися нові гравці на борошномельному ринку. Вони досить швидко ростуть і розвиваються, з місцевих виробників часом перетворюються в регіональних і міжнародних. І ми дуже сподіваємося, що наш замовник «Агродар» також стане впливовим борошномолом, і заслужено посяде своє місце на ринку », – підсумував фахівець.