John Deere придбає компанію KingAgro, яка є провідним виробником продукції з вуглеволокна

233

Компанія Deere&Company підписала остаточну угоду про придбання KingAgro, приватного виробника продукції з вуглецевого волокна з головним офісом в Іспанії, та виробництвом в Аргентині.

Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

За словами президента підрозділу сільськогосподарських рішень та головного інформаційного директора John Deere Джона Мея, ця угода надасть клієнтам John Deere можливість отримати додаткові переваги від унікальних знань, розробок та досвіду компанії KingAgro в технології виробництва з вуглеволокна.

Зазначимо, що у 2015 році John Deere та KingAgro домовились про виробництво штанг з вуглеволокна для техніки для внесення добрив John Deere, пропонуючи користувачам значні переваги гнучкості, міцності та довговічності вуглеволокна на самохідних обприскувачах.

Також Джон Мей зазначив, що транзакція, про яку було оголошено сьогодні, дозволить використовувати найкращий досвід з розробки продукції, виробництва, технології, оскільки компанія KingAgro продовжує розвивати історію інновацій.

Компанія KingAgro була сімейним бізнесом, її штат налічує близько 180 працівників та велику 30-річну історію розробки різноманітної продукції з вуглеволокна. У сільському господарстві компанія була націлена на інноваційні розробки, які підвищують продуктивність та скорочують витрати.

KingAgro збереже свій бренд, товарний знак і торгові відносини.