Компанія Grimmе представила чотирьохрядний самохідний комбайн Varitron 470 

356

Grimmе випустили чотирьохрядний самохідний комбайн Varitron 470 PlatinumTerraTrack  — машину з гусеничною ходовою частиною, потужністю двигуна 435 к.с. та 7–тонним бункером безперервного режиму роботи Nonstop в серійному оснащенні.
Як повідомляє Traktorist.uaз посиланням на прес–службу компанії, модель Varitron 470 є найбільш маневренимчотирьохрядним самохідним картоплезбиральним комбайном свого класу.

Модель відповідає рівню викидів IV (Tier 4 Final) та доступна у варіантах з шириною міжряддя 75 або 90 см.
Інженери машини реалізували концепцію управління ErgoDrive, що полегшує інтуїтивне управління і забезпечує прямий доступ до всіх функцій. 12 світлодіодних фар та опція ComingHome гарантують комфорт та безпеку водія.
Виробники також оптимізували монтажну підвіску і направляючий пристрій, внаслідок чого покращилась стійкість і підвищився результат сепарації. Система захисту від каміння убезпечує не лише поодинокі лопатки лемешу, а й весь кронштейн. Нова концепція кільцевого елеватора гарантує рівномірний і дбайливий розподіл картоплі по транспортуючих кишенях. Також, виробник покращив характеристики машини за рахунок переміщення дизельного бака, оптимізації задньої осі і використання легких покритих скловолокном прутків. Кишені OptiBag додатково підвищують ефективність очищення і постійне бережливе поводження з картоплею.
Оновлений ходовий механізм TerraTrack забезпечує дбайливе ставлення до ґрунту і стабільність на схилах, а телескопічна передня вісь дає можливість використання широких шин.