На Вінничині запрацює новий молокозавод

204

Цьогоріч агрофірма «Ольгопіль» має намір ввести в експлуатацію молокозавод в Чечельницькому районі Вінницької області.Потужність підприємства дозволяє переробляти 5 тонн молока на добу. На заводі будуть вироблятися всі види молочної продукції, крім масла.

При проектуванні і будівництві підприємства були враховані всі вимоги міжнародних стандартів в сфері якості та безпеки харчових продуктів.

На заводі впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000.

А у сертифікованій лабораторії підприємства здійснюватиметься постійний контроль на відповідність ДСТУ і міжнародним стандартам. Якість продукції буде ретельно контролюватися на всіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту.

«Наше господарство давно орієнтоване на розвиток переробних потужностей. Зараз концентруємося на тваринництві: в 2017 році почали будівництво молокозаводу і в 2018 р плануємо його ввести в експлуатацію», – зазначив керівник підприємства Павло Каленич.