Названо фіналістів MHP accelerator

341

Минулого року в Україні стартував проект Agrohub,  завдання якого — пошук і розвиток стартапів у агросекторі.

Перший проект Agrohub — це акселератор аграрних інновацій,  організований спільно з RadarTech і компанією “Миронівський  хлібопродукт”.

Зазначимо, що заявки для участі в проекті можна було подати до 26 лютого.

5 березня серед  184 учасників з різних міст України, Білорусі і навіть США було обрано 33 півфіналістів.

А 22 березня журі оголосило резидентів MHP accelerator від RadarTech, Agrohub та Миронівський хлібопродукт.

Як повідомляє прес-служба  Agrohub на своїй сторінці у Фейсбук, у фінал пройшли 13 проектів:

 1. AeroDrone – безпілотні літаки для захисту рослин в промислових масштабах.
 2. AgroLact – Агробіотехнологіяпраймування (обробки) насіння злаків для підвищення стійкості до стресу і врожайності.
 3. BIODrum – автоматизований комплекс з вирощування мікроводоростей (хлорели) для подальшого використання в якості добавок до корму тварин і птахів, а також утилізації вуглекислого газу з переробкою суспензії на біопаливо.
 4. Graintrack – CTRM для управління бізнес-процесами зернотрейдерів: контрагентами, угодами, товарними і фінансовими потоками.
 5. Hideez – рішення для безконтактної ідентифікації особистості в ІТ-сервісах і системах контролю фізичного доступу.
 6. METEOTREK – IoT-продукт для моніторингу погодних умов, планування технологічних операцій в агровиробництві і моделювання ризиків виникнення захворювань рослин.
 7. Peoplemeter MHP – “Смарт-килимок” для віддаленого контролю кількості товарів на полиці в магазині, температури і вологості середовища, в якій товар знаходиться, а також статистики та контролю на точках продажу товарів.
 8. Profeed – комплексна система контролю і управління процесом годування тварин на м’ясо-молочних фермах, допомагає фермерам оптимізувати бізнес-процеси і раціонально використовувати корм, який споживають тварини.
 9. Sovtes – РSaaS-рішення для вигідного управління вантажоперевезеннями. Sovtes забезпечує замовникам транспортних послуг та перевізникам швидку взаємодію.
 10. Детектор здоров’я – пристрій, що визначає гігієнічний стан рук персоналу перед проходженням в виробничі приміщення.
 11. Моніторинг полів – програмне забезпечення на базі штучного інтелекту, дозволяє на основі інформації з дронів і систем датчиків ідентифікувати захворювання сільськогосподарських рослин.
 12. Сонце в курнику – система модульних сонячних електростанцій на дахах виробничих будівель в агропромисловому секторі та інших галузях.
 13. MobiMill – компанія з розробки software- і hardware-рішень, в тому числі для діджіталізаціі бізнес-процесів в рослинництві.

Зазначимо, 2 квітня для резидентів акселератора почнеться двомісячна акселераційна програма.

Довідково:

MHP ACCELERATOR – це унікальна конкурсна програма від RadarTech, Agrohub та МХП, орієнтована на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері агробізнесу.

Стати учасником акселератору можуть підприємці, стартапи, продуктові команди, а також представники малого та середнього бізнесу. Команда має складатися мінімум з двох чоловік, один з яких – громадянин України, який проживає на її території. Усі члени команди мають бути повнолітніми. Пріоритет надається командам з базовим прототипом рішення. Особлива умова: учасники мають бути готові до безперервної, активної роботи та виходу з власної зони комфорту.