Шведська компанія Överum презентувала нове покоління плугів СХ

239

Шведська компанія Överum випустила оновлену модель навісного оборотного плуга Överum CX.

Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на profi.com.

Модель запущена у виробництво ще в 1995 році та досі випускається на заводі в Смоланді, Швеція. Остання версія повністю навісного оборотного плуга, як і попередня модель, доступна з 3, 4 або 5 борознами для тракторів потужністю до 160 к.с., проте конструкція рами на моделі CX2 виконана з легшої та надміцної сталі.

Як розповідають у Kongskilde Agriculture, завдяки цьому агрегат має легшу й міцнішу конструкцію з меншою кількістю зварених з’єднань та рухомих елементів. Така конструкція не тільки на 40% міцніша, а й забезпечує гарний кліренс для пожнивних залишків.

Нові високоякісні сталеві компоненти також використовуються для передачі потужності від передньої бабки на раму та для регулювання ширини передньої борозни. CX2 може працювати з ширшими борознами, які регулюються в 5 кроків з 35-55 см (в три кроки в попередній версії). Останні моделі можуть бути оснащені новим вирівнюючим гідроциліндром, який вирівнює плуг перед поворотом. Ця функція є стандартною для плугів з 5-ма борознами і рекомендується для моделей з 4-ма борознами, якщо їх ширина становить більше 45 см.

Модель CX2 може бути оснащена різними корпусами, наприклад, новим XLD та XSD (гратчастий), а моделі з додатковим фланцем пізніше можуть бути доступні з ще однією борозною. Захист від каміння включає зрізний болт або гідравлічне вимкнення.