Швейцарський зернотрейдер відкриє офіс в Україні

181

Керівництво швейцарської компанії Marcoрolo Commodities SA (МРС), яка об’єднала фахівців у сфері торгівлі зерновими, олійними, продуктами переробки та біопаливом, для максимізації ефективності роботи на чорноморському ринку прийняло рішення про створення локального представництва в Україні.

Про це повідомляє ІА «АПК-Інформ» з посиланням на керівника аналітичного відділу компанії Олену Неробу.

Зазначимо, компанія Marcoрolo Commodities SA була заснована у 2015 р і вже працювала з українськими контрагентами. А відкриття офісу в Україні обумовлено зростаючим впливом Чорноморського регіону на світову торгівлю.

«До нового сезону планується відкрити український офіс, в завдання якого входить закупівля кукурудзи, пшениці, ячменю, продуктів переробки та постачання на СРТ для подальшого продажу на FOB / CIF кінцевим споживачам. Природно, ми будемо формувати команду, яка відповідає парадигмам МРС: глибоке знання ринку, мобільність, оперативність і націленість на результат», – зазначила Олена Нероба.

Також експерт додала, що середній обсяг угоди буде 15 тис. тонн зернових, або 10 тис. тонн продуктів переробки, а закупівлі компанія має намір здійснювати безпосередньо у виробників.

«Плани досить агресивні – вийти на 1 млн. тонн поставок в сезон. Враховуючи те, що у нас вже є досвід поставок на традиційні для України ринки, компанія посилить присутність товарів українського походження в цих країнах. Крім того, зараз активно опрацьовуються Китай, Пакистан, Єгипет і Ізраїль», – підсумувала фахівець.