Українських аграріїв запрошують взяти участь у міжнародній виставці

217

20-22 березня у місті Доха (Катар) пройде міжнародна сільськогосподарська виставка QatarInternationalAgriculturalExhibition 2018.

До участі у ній запрошують українські компанії, які займаються на вирощуванням, зберіганням, переробкою сільськогосподарської продукції, виробництвом продовольчих товарів, кормів для тваринництва, виготовленням, експлуатацією та обслуговуванням сільгосптехніки та обладнання, обробкою ґрунтів та захистом рослин тощо.

Як повідомляє Держспоживслужба, організатором виставки є компанія IFP Qatar.

Захід відбудеться під патронатом Еміра Катару шейха Таміма Аль Тані. Серед офіційних спонсорів та організаторів – Міністерство муніципалітетів та екології Катару. Організатором виставки є компанія IFP Qatar.

Всеукраїнська асоціація експортерів м’ясної та молочної продукції «Укрм’ясомолекспорт» при сприянні Посольства України в Катарі візьме участь у виставці від України як координатор стенду нашої держави та запрошує долучитися всіх охочих вітчизняних суб’єктів господарювання до участі в колективному стенді.

Як повідомляє Асоціація, у межах заходу будуть проведені зустрічі в форматі В2В з потенційними покупцями української продукції в цьому регіоні. Також в «Укрм’ясомолекспорті» наголошують, що в Катарі є зацікавленість місцевого бізнесу в поставках із України м’яса яловичини, овочів, кормів для тварин тощо.

За деталями участі звертайтеся до асоціації «Укрм’ясомолекспорт» (e-mai: [email protected])