В Україні виготовлятимуть «еко» цукор

319

На Гнідавському цукровому заводі продовжать виробляти екологічно чистий цукор.

Про це повідомляє Agravery з посиланням на прес-службу заводу.

Мова йде про співпрацю з підприємством «РітерБіо Агро», який займається вирощуванням цукрового  буряка, не використовуючи при цьому жодних хімічних добавок. Така співпраця розпочалася ще у 2017 році і продовжуватиметьсяцьогоріч.

«Вони вирощують екологічно чистий буряк, який ми переробляємо у першу чергу. Підприємство отримало сертифікат “еко”, однак цукор теж суттєво відрізняється від звичайного», — розповів заступник директора із питань сировини Олександр Нікішин.

Основним споживачем такого продукту є Німеччина, де доволі суворо відносяться до його якості. Цього року вищезгадане підприємство збільшило посівні площі органічного цукрового буряка із 50 гектарів до 300-хсот.

На «РітерБіо Агро» розраховують на своїх полях, що підживлені органікою, а не мінеральними добривами, отримати не менше 50 тонн з гектара, тому роботи для Гнідавського цукрового заводу буде вдосталь.

Довідково:

ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» був заснований у 1955 році. Він розташований на південній частині м. Луцька (Гнідава) на землях Баївської (розміщені поля фільтрації вод III категорії), Боратинської (розміщені основні виробничі потужності: бурякопункт, головний корпус, ТЕЦ, адмінкорпус) та Гірко-Полонківської (розміщений комплекс очисних споруд І та II категорії, станція перекачування вод, радіальні відстійники, градирні) селищних Рад Луцького району.