Valtra може стати найпопулярнішим трактором в Україні

214

Тракторний бренд Valtra повертається на український ринок та може стати одним з найпопулярніших cеред аграріїв.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Тріумфальному поверненню передувало європейське та світове визнання — завоювання престижних звань «Трактор року — 2018» та «Машина року — 2018» в номінації «Трактор вищого класу», а також отримання нагороди за кращий дизайн на виставці Agritechnica-2017 в Ганновері.

З середини березня відбувається поетапна презентація тракторів Valtra в дилерських центрах «Агроспейс» у різних областях України.

«Valtra кращий трактор 2018 року в трьох номінаціях, а ми завжди ставимо собі ціль пропонувати нашим аграріям краще, що є у світовому машинобудуванні. А допомагає нам у цьому наш головний партнер — світовий лідер сільгоспмашинобудування корпорація AGCO. Бренд  Valtra вже затребуваний та буде одним з найбільш купованих в Україні. Техніка Valtra в лінійці «Агроспейс» в основному закриває сегмент тракторів 100–200 к.с., а на сьогоднішній день це той сегмент, що найбільш динамічно розвивається», — зазначив директор з продажів техніки компанії «Агроспейс» Василь Суховіїв.

На сьогоднішній день на українському ринку вже представлено дві моделі тракторів Valtra Т–серії: Т–194 (195 к.с.) та Т–234 Active (235 к.с.). В компанії не виключають, що наступними моделями можуть стати і інші силові моделі Т–серії та А–серія. Всі трактори Valtra оснащені двигунами AGCO Power, що виробляються в Фінляндії.

Загалом, передбачається, що основними користувачами тракторів Valtra будуть невеликі та середні фермерські господарства, у яких в обробітку значиться від 500 до 1000 га.

У кінці минулого року сервісні фахівці «Агроспейс» пройшли тижневе навчання на заводі–виробнику тракторів Valtra, були присутні на випробуваннях техніки, побачили весь виробничий ланцюг. Відповідно до рекомендацій заводу–виробника, міжсервісний інтервал для тракторів Valtra — 600 мотогодин, та «Агроспейс» все ж таки рекомендує проводити планові ТО не рідше, ніж раз на 300 мотогодин, переважно через невисоку якість пального в Україні.

Вартість тракторів залежить від комплектації та умов поставки, проте за співвідношенням ціна–якість – це одна з кращих пропозицій на ринку.

Трактори Valtra можуть постачатися як у базовій комплектації, так і конструюватись індивідуально під потреби клієнта з будь–яким набором опцій. Існує окрема студія–ательє Valtra, яка може встановити будь–яке додаткове обладнання для потреб клієнта та надати трактору ексклюзивний вигляд, і це абсолютна новація.

Серед базових опцій можна відзначити навігаційні системи, передній підресорний міст, пневмопідвіску передньої вісі та кабіни, підлокітник Smart Touch.

Серед «просунутих» опцій – передпусковий дизельний обігрівач з дистанційним керуванням за допомогою телефону.