Засільський цукровий завод припиняє виробництво цукру та переорієнтовується на бобові

539

Засільський цукровий завод, який десять років тому був придбаний компанією ED&F Man та переоснащений обладнанням трьох європейських цукрових заводів, тимчасово зупинить виробництво цукру та переорієнтується на більш вигідні нині бобові культури.

«Враховуючи передбачуваний надлишок цукру в короткостроковій перспективі, ми вирішили гнучко підійти до управління активами агропромислового комплексу, завдяки якому завод тимчасово зупинить виробництво, а сільськогосподарський підрозділ переорієнтується на більш вигідні сьогодні ротаційні культури, такі як бобові», – повідомляє прес-служба компанії ED&F ManUkraine.

У компанії також зазначили, що постійно стежать за ринком і, коли цукрові прогнози вкажутьна посилення місцевого ринку, то вони повернуться до вирощування цукрового буряку та відновлять роботу заводу.

Варто додати, що цукрове виробництво ED & F ManUkraine, що розташоване у смт. Первомайське Жовтневого району на Миколаївщині, включає в себе цукровий завод потужністю 6 тис. т цукрових буряків на добу і 14 тис. га сільськогосподарських земель.