До програми компенсації вартості техніки хочуть включити дрони

206

У Верховній раді України зареєстровали проект Закону №8275 від 17.04. 2018 р. про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» щодо переліку техніки і обладнання для агропромислового комплексу.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Згідно з проектом, група народних депутатів пропонує до переліку сільськогосподарської техніки та обладнання додати безпілотні літальні апарати (БПЛА). Комітет ВР з питань аграрної політики має розглянути законопроект у травні, а потім він буде виставлений на розгляд парламенту.

«Законопроект створює передумову для запровадження державної підтримки широкому застосуванню інформаційних технологій в сільськогосподарському виробництві. Таким чином, вітчизняні аграрії зможуть активно переходити на використання інноваційної техніки, яка матиме невисоку вартість», — зазначив нардеп та голова Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Доступ до широкого використання БПЛА дасть фермерам більше технологічних можливостей, економію витрат, і, як наслідок, зниження собівартості продукції та збільшення прибутку.

Крім того, прийняття цього законопроекту буде додатковою мотивацією для виробників дронів.