Фермерів попереджають про можливе підтоплення

216

Укрідрометцентр попереджає, що в наступні три доби внаслідок інтенсивного сніготанення на території семи областей існує ризик різких підйомів рівнів води.

Про це йдеться на сайті ДСНС України.

«На річках України продовжиться розвиток весняного водопілля. Упродовж 4 – 6 квiтня подальший підйом рівнів води становитиме: на рiчках басейну Прип’ятi на 0,1-0,5 м з подальшим затопленням заплавних територiй та досягненням вiдмiток початкового затоплення окремих господарських споруд (Ратнiвський р-н Волинськоi обл.); на лівих притоках Середнього Дніпра 0,6-1,0 з виходом води на заплаву (Сумська, Полтавська, Дніпропетровська обл.); на решті річок переважатиме добова інтенсивність росту рівнів води до 20-30 см.

4- 5 квітня на р. Дунай – м. Вилкове (Одеська обл.) зберігатимуться небезпечні рівні води в межах 160-170 см над “0” поста (на 8 год. 2.04 рівень 162 см ).

У зв’язку з розвитком весняної повені на річках Луганської обл, 4 квітня очікується подальший підйом рівня води на 0,3-0,8 м за добу та збільшення шару води на заплавах річок. Можливе підтоплення населених пунктів близько розташованих до р. Деркул.

4 – 6 квiтня на рiчцi Вижiвка – смт Стара Вижiвка (Волинська область) очiкується продовження пiдвищення рiвнiв води iнтенсивнiстю 1-3 см за добу, у зв’язку зі стоянням високих рiвнiв води при цьому можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення господарських споруд, в окремих населених пунктах Старовижiвського району», – сказано у повідомленні.