John Deere представив велосипед для тракторів

247

Водії тракторів часто проводять в кабіні по 10 і більше годин. Сучасні технології забезпечують безліч зручностей, проте постійне сидіння може призвести до проблем зі здоров’ям. Тож компанія John Deere розробила концепт, який дозволяє операторам розминати ноги, не покидаючи свого робочого місця.

Як повідомляє traktorist.ua з посиланням на profi.com, система була розроблена в Нідерландах та має назву Cab Bicycle. Подібні системи вже використовуються офісними працівниками.

Компанія John Deere вмонтувала обертальні велосипедні педалі з кожного боку основи рульової колонки.

Водії зможуть обрати один з п’яти запрограмованих робочих режимів. Функція Bluetooth дозволяє зберігати результати.

Крім того, невдовзі стане доступним додаток Cab Bicycle Challenge, через який водії зможуть ділитися інформацією про відстань, яку вони подолали за день, тиждень чи місяць. Додаток також дозволить операторам змагатися між собою в «гонках», попередньо встановивши часові рамки.

Така опція не тільки позитивно впливає на здоров’я, а й дозволяє заощаджувати пальне, адже енергія, яку продукує «велосипед» за 30 хвилин використання, дозволяє зекономити 0,4 л дизельного пального.

Перша демонстраційна модель надійде в одне з голландських фермерств одразу після Великодня, а промислові версії зі встановленою дилером опцією будуть готові в червні.

На сьогодні опція доступна тільки на тракторах John Deere (моделі будуть невдовзі відомі), проте в майбутньому ця техніка може використовуватися й іншими брендами.