На Львівщині ввели в експлуатацію сучасний елеватор

200

13 квітня у селі Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області ввели в експлуатацію сучасний елеваторний комплекс ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Цей елеватор – це наша нещодавня інвестиція. Він може зберігати до 12 тисяч тонн зерна. Встановлення такого елеватора дозволить збільшити ефективність виробничого блоку. Зерно проходить кілька етапів: при потребі відбувається очистка, після цього його сушать та розприділяють для зберігання. Наявність такого елеватора дозволяє забезпечити високу якість зерна», – наголосив директор підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко.

За словами директора ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», підприємство також вирощує ячмінь, пшеницю, ріпак і сою. Більша частина зерна відправляється на експорт.

Довідково:

ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» функціонує на території Львівської області з 2006 року. На підприємстві працює близько 600 робітників.

Підприємство застосовує ефективну бізнес-модель поєднання європейського досвіду з українськими реаліями і можливостями. Господарська діяльність та облік ведеться за новітніми програмними технологіями, доповненими супутниковим зв’язком та GPS системами.