НІБУЛОН переправив 1 млн тонн вантажів Південним Бугом

246

Після 25-ти років занепаду Південного Бугу «НІБУЛОНу» таки вдалось самотужки відновити судноплавство й уже за першій рік транспортувати цією річкою 500 тис. тонн зерна. Сьогодні ж компанія подолала новий рубіж, транспортувавши перший мільйон тонн вантажів.

Про це повідомляє прес-служба «НІБУЛОНу».

Зокрема, зазначається, що загальна сума інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН» з відродження судноплавства річкою Південний Буг склала 90 мільйонів доларів США.

«Транспортувавши Південним Бугом мільйон тонн вантажів, ми розвантажили автошлях м. Вознесенськ – м. Нова Одеса – м. Миколаїв на понад 41 тисячу вантажівок, які не в’їхали у наше місто», – йдеться у повідомленні.

Крім того, відродивши судноплавство, компанія зробила і суттєвий  внесок у покращення екологічної ситуації.

«Адже перевезення такої кількості зерна водою дозволить зекономити 1,4 млн тонн палива, а обсяг викидів продуктів згоряння (оксидів вуглецю, азоту, сірки та сажі, а також неметанових органічних сполук, метану та бензопірену) зменшиться на 4 тис. тонн на рік, що призведе до покращення стану повітря населених пунктів та, як наслідок, оздоровлення їх мешканців, адже кожний житель області вдихне на 4 кг менше забруднювальних речовин за рік», – додають у прес-службі.

Всього в найближчі 2-3 роки «НІБУЛОН» планує транспортувати 4 млн т сільгосппродукції Дніпром і 1 млн т Південним Бугом в рік.

Довідково:

ТОВ СП «Нібулон» — підприємство з вертикально інтегрованою структурою, вирощує сільськогосподарську продукцію, збирає урожай, транспортує, зберігає, допрацьовує продукцію на власних побудованих елеваторних ємностях загальною місткістю понад 1,2 млн тонн і відвантажує на експорт через власні високотехнологічні перевантажувальні термінали для зернових і олійних культур.