ТОП-5 продуктів, які найчастіше підробляють в Україні

198

Купуючи продукти, українці зазвичай звертають увагу на термін придатності, а не на склад. Але виробник навіть у списку інгредієнтів може вказати далеко не всю правду, а то і взагалі виготовити продукт зовсім з інших компонентів.

Як повідомляє “Сегодня”, журналісти видання дослідили полиці українських магазинів і склалиТОП-5 продуктів, які фальсифікують найчастіше.

На першому місці – молочні продукти, зокрема, вершкове масло. Виробники часто замінюють тваринні жири рослинними.

“Ми завжди радимо звертати увагу на найменування продукту, його склад. Тобто якщо ви бачите, що на лицьовій етикетці великими буквами написано «Селянське 72,5%», але немає слів «вершкове масло», то не полінуйтеся перевернути і подивитися, що там написано дрібними літерами. Потрібно переконатися, щоб це не був маргарин чи спред “, – радить експерт Центру незалежних споживчих експертиз” Тест “Ніна Кільдій.

Саме молоко підробити складно, проте згущене молоко часто виготовляють з пальмової олії.

Частково фальсифікують ковбасу, особливо варену. Це друге місце в ТОПі. Інгредієнти ковбаси настільки подрібнені, що можна непомітно додати все що завгодно. Наприклад, соєвий білок.

Третю сходинку посіли різні соуси. Кетчупи виробляють не зі свіжих томатів, а з пасти, яку недостатньо концентрують, а також барвників та консервантів.

Далі йде фальшивий майонез.

“Не використовують яйця виробники при виготовленні майонезів. Є поняття” майонезний соус “- він може бути низької жирності, може бути зовсім без яєць. А є поняття” майонез “. Там обов’язково повинні бути яйця”, – зазначає фахівець.

Підробляють навіть дуже популярний, особливо в сезон консервації, продукт – оцет. Його розбавляють.

А влітку, попереджають експерти, почнуться ігри з морозивом – під виглядом пломбіру виробники продають десерт сумнівної якості.