Українські розробники представили дискову борону «ДУКАТ GOLD – 6»

218

На базі Миколаївського національного аграрного університету фахівці Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) виконали збірку, настройку і регулювання дослідного зразка важкої дискової борони «ДУКАТ GOLD» з шириною захвату 6 метрів.

Як повідомляє прес-служба УПЕК, запуск в експлуатацію пройшов успішно. Наразі машина проходить тест-драйв безпосередньо на полях ВНЗ.

За словами головного конструктора УКБТШ Олексія Гриненка, прем’єра дискової борони «ДУКАТ GOLD – 6» відбудеться восени 2018 року.

«Після випробувань, коригування документації та підготовки виробництва ми приступимо до серійного випуску машин. Вже цієї осені аграрії зможуть придбати агрегат і оцінити його в дії», – сказав він.

Борона призначена для обробітку ґрунту на площах з пожнивними залишками культур з високими стеблами і масивної кореневою системою. Знаряддя забезпечує рівномірне перемішування ґрунту і рослинних залишків навіть на складних рельєфах. Агрегатування борони здійснюється з трактором від 300 л. с., глибина роботи становить від 5 до 20 см.