Земельної реформи до виборів не буде, – міністр фінансів України

186

Земельну реформу навряд чи буде затверджено до завершення передвиборчої кампанії, оскільки вона потребує широкого обговорення.

Про це на конференції Atlantic Council у Вашингтоні заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, йдеться на сайті AgroPolit.com.

 «Чому не цього року? Тому що з якоїсь причини люди вірять, що в політичних елітах майже сформувався консенсус про те, що реформа погана. А тому необхідна комунікація, необхідне особисте керівництво цією реформою», – прокоментував Данилюк.

При цьому він зазначив, що Україна була близька до початку цієї реформи влітку 2017 року, але «деякі невдалі події не дозволили це зробити».

«Для перезапуску потрібен певний час. Ми значною мірою готові до неї, єдина складність – вибори. Зазвичай ми не беремо їх до уваги, але вибори є вибори. Вони передбачатимуть широкий діалог у країні та комунікацію… Ми не можемо втратити таку можливість … ми збираємося запускати (земельну реформу – прим.), нам просто потрібна комунікаційна кампанія, і ми побачимо, чи знаходить вона відгук у суспільстві. Необхідно пояснювати людям, чому це робиться. Головне питання полягає в тому, коли потрібно це робити», – пояснив міністр.