Знай наших! Тернопільська компанія «АГРІКОН» бере активну участь у спорудженні портової інфраструктури України

761

Відома компанія «М.В. Карго» у порту Південний (Одеська область) будує сучасний зерновий термінал потужністю 5 млн тонн на рік. Це спільний проект «М.В. Карго» з найбільшою американською корпорацією Cargill.

Новий термінал зможе забезпечувати понад 10% експорту українських зернових на рік. На об’єкті буде створено понад 500 робочих місць.

Запуск терміналу, який вважається найпотужнішим  зерновим інфраструктурним проектом України, заплановано на літо нинішнього року.

Добре відома у вузьких колах тернопільська компанія «АГРІКОН» бере участь у цьому масштабному проекті. Одеські та американські замовники приємно враженні рівнем кваліфікації та досвідом її спеціалістів, які за короткий час уже «підняли» там перші силоси.

До речі, компанія «АГРІКОН», яка спеціалізується на спорудженні лінійних зерноелеваторів різних потужностей та модифікацій, здобула визнання на будівельному ринку і не тільки України. Скажімо, торік агріконівці успішно реалізували низку профільних проектів у Польщі, Литві та Латвії.

Маючи за плечима вагомий досвід роботи у сфері будівництва об’єктів переробки і збереження сільськогосподарської продукції, тернопільська команда пропонує для агровиробників рішення, які бездоганно зарекомендували себе по всьому світу. Компанія виконує всі роботи в комплексі – від проектування, підбору обладнання – до якісного та швидкого спорудження. І, що не менш важливо, має досвід залучення до таких проектів міжнародного фінансування.

Тарас Богданюк

Компанія «АГРІКОН», м.Тернопіль. Сайт: agricon.com.ua

Тел.: (096) 747 55 00, (067) 419 68 83, (0352) 40 13 34