Самохідні обприскувачі Stara – це завжди висока продуктивність, надійнсть та простота в обслуговуванні

435

У рамках сільськогосподарської виставки “Агро-2018”, яка проходила з 6 по 9 червня у Києві,  ПМП “Наутилус”, ТОВ “Юркомплект”, ТОВ “Топ Агролізинг”, ТОВ “Приват Запчастина”, які є офіційним дилером самохідних обприскувачів Stara в Україні, представили обприскувачі Stara Imperador 3100 та Stara Gladiador 2300.

Для того, аби презентувати нові моделі на широкий загал, в Україну завітав Феліпе Віллерс – експортний менеджер у Східній Європі.

Ми поспілкувалися з паном Феліпе, аби дізнатися більше про компанію Stara та про обприскувачі, які вона пропонує українським аграріям.

– Пане Феліпе, чому вирішили пов’язати своє життя з сільським господарством?

– Моє дитинство пройшло у місті Нан-Ми-Токи, що знаходиться на півдні Бразилії, де якраз розташований завод компанії Stara. Батьки все життя працювали у сільському господарстві, тож інтерес до нього у мене з’явився ще змалечку. У 2002 році влаштувався у компанію Stara: спершу працював у відділі маркетингу, а згодом перейшов у сервісний центр, аби вивчити техніку, так би мовити, зсередини. Вже коли добре розібрався у ній, тоді почав займатися продажами.

– Розкажіть детальніше про компанію Stara.

– Компанія Stara – найбільший виробник сільськогосподарської техніки у Південній Америці. Заснована у 1960 році і сьогодні тут працює понад 2200 співробітників, які займаються розробкою та виготовленням техніки більш ніж для 35 країн світу на п’ятьох континентах. Компанія Stara постійно інвестує у нові технології виробництва та розвиток свого персоналу, пропонуючи фермерам лише передові інтелектуальні рішення.На сьогодні продукція Stara є синонімом відмінної якості та високої продуктивності.

– А які особливості сільського господарства у Бразилії? Чи має воно схожість з сільським господарством нашої країни?

– У Бразилії знаходиться більше 60 мільйонів гектарів ріллі і майже всі вони обробляються по нульовій технології. Саме тому ця країна сьогодні посідає друге місце по виробництву сільськогосподарської техніки у світі, після США. Багато всесвітньовідомих виробників, окрім Stara, мають тут свої заводи: це і JohnDeere, і Case, і NewHolland та інші.

Якщо порівнювати сільське господарство Бразилії та України, то тут є як відмінності, так і багато спільного. Зокрема, якщо говорити про кліматичні умови, то, звичайно, вони відрізняються. Адже, на відміну від вашої держави, у Бразилії панує тропічний та субтропічний клімат. Проте, якщо ж порівнювати фермерські господарства, то по розмірах і по навантаженню на техніку, наші країни багато в чому подібні, адже чимало господарств Бразилії, як і України, мають в середньому 1000-2000 га площі, тому для обробітку потребують багато техніки.

– Яку техніку компанія Stara пропонує своїм клієнтам?

– На сьогоднішній день наша компанія має одну з найширших лінійок сільгосптехніки: це сівалки, розкидачі, трактори, жатки для кукурудзи, бункери-накопичувачі тощо, і, звичайно, вся техніка для обприскування.

На виставці «Агро-2018» ми представляємо самохідні обприскувачі Stara Imperador 3100 та Stara Gladiador 2300,офіційним дилером яких в Україні є компанії “Наутилус”,  “Юркомплект”, “Топ Агролізинг”, “Приват Запчастина”. Самохідні обприскувачі Stara – це завжди надійність, технологічність та маневреність. Вони досягають рівномірного обробітку культур за рахунок системи автоматичного вирівнювання штанги, повністю автономні, не потребують використання тягових машин та можуть застосовуватися на різних етапах росту культур.

Обприскувач Stara Imperador 3100 є першим та єдиним у світі з центральним розміщенням штанги. Штанга на обприскувачах Imperador відрізняється неперевершеною стійкістю, що істотно підвищує продуктивність їх роботи в полі. Він також має центральне регулювання ширини колії, що забезпечує стабільність обприскування на складному рельєфі, дозволяє отримати високу якість обробітку ґрунту, і, як результат, досягти високих врожаїв.

Вага обприскувача Stara Imperador 3100 становить 9800 кг, довжина 8 м. Робоча ширина штанги – 30 м. Ємність бака для робочої суміші – 3100 л.

Самохідний обприскувач Gladiador 2300 відрізняється високою автономністю роботи: він здатний обробляти до 450 гектарів в день з високою продуктивністю на більшості типів ґрунтів і рельєфу, забезпечуючи рівномірне обприскування. Це досягається за рахунок системи автоматичного вирівнювання штанги.

Його вага 8600 кг, довжина – 7,80 м. Довжина штанги – 27 м, ємність бака – 2300 л.

Взагалі, якщо говорити про обприскувачі Stara Imperador та Stara Gladiador, то вони дуже вигідні тим, що вже у базовій комплектації мають комп’ютер, до якого під’єднані GPS, автопілот, секційне включення контролю, систему «Телеметрія». Це дозволяє клієнту встановити всередині комп’ютера SIM-карту, і кожні дві хвилини отримувати на свій мобільний телефон інформаційний сигнал стосовно обробітку: яка швидкість руху, скільки гектраів оброблено, яку норму вилито, який розхід палива для техніки тощо.

Крім того, в Україні ми ще пропонуємо модель Imperador 3.0. У цій машині об’єднана фірмова штанга Stara (штанга SBS) і перевірена часом якість самохідних розкидачів мінеральних добрив Hércules.

Imperador 3.0 являє собою самохідне шасі, оснащене обприскувачем з центральним розташуванням штанги і розкидачів мінеральних добрив, що дозволяє виконувати два відповідних вида робіт, використовуючи одну і ту ж машину.

Така революційна концепція дає можливість ефективно обробляти поля при більш низьких експлуатаційних витратах.

– Хто проводить сервісне обслуговування техніки компанії Stara в Україні?

– Сервісне обслуговування техніки Stara здійснюється через компанії-дилери. Аби все було на найвищому рівні, працівники цих компаній проходять навчання на заводі у Бразилії. Крім того, щороку наші представники приїжджають в Україну та проводять семінари, ознайомлюють з оновленнями.

– Наостанок, поділіться враженням, як вам Україна?

– Україну я відвідую досить часто, мінімум 3-4 рази на рік вже протягом десяти років. Ваша країна чудова, тут живуть щирі працьовиті люди, і я радий, що маю змогу з ними працювати та спілкуватися.

Регіональний директор Західного регіону компанії «Юркомплект» Тарас Голюк:

«Імпортом сільськогосподарської техніки з Бразилії ми займаємося вже понад 3 роки. Найбільшим попитом наразі в Україні користуються самохідні обприскувачі, тому що ринок змінюється і виникає необхідність у таких агрегатах.

За два останні роки ми продали в Україні близько 20 обприскувачів, у тому числі – аграріям у Тернопільській області. За цей час обприскувачі компанії Stara добре себе зарекомендували в роботі, показали високу продуктивність, надійність і простоту в обслуговуванні, тож чимало господарств, які мають в обробітку понад 2000 га земель, хочуть їх придбати.

Що стосується ціни, то вона одна з найнижчих серед усіх обприскувачів, які представлені на ринку України. При цьому обприскувачі вже йдуть у максимальній комплектації».

Анна Артим