Так святкують справжні професіонали: 10 років наполегливої праці, 10 років успіху.

747

З Днем народження ПП «Адлєр»!!!

Справжнє феєричне шоу з нагоди десятирічного ювілею компанії «Адлєр» відбулося 8 червня 2018 року у м. Житомир.

Шлях до свого процвітання успішно проклала компанія «Адлєр», і з таким лозунгом команда дружніх професіоналів впевнено крокує у друге десятиліття. «Адлєр» – це одна з успішних компаній, яка є надійним постачальником якісної продукції та послуг, а саме насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив, цукру, сільськогосподарської техніки та запчастин до неї. Це надання  кваліфікованих послуг з обслуговування різних сільськогосподарських машин, що допомагає власникам аграрних підприємств отримувати стабільні та високі врожаї.

Неперевершені відчуття радості й гордості за досягнуті успіхи та стрімкий розвиток відчула редакція журналу «АгроЕліта», беручи участь у грандіозному святковому вечорі у День народження компанії. Саме у честь такої пам’ятної дати відбулося відкриття новозбудованого офісу.

Дивовижною несподіванкою стала поява найспівучішої української ведучої Ольги Цибульської, яка з вертольота-таксі, наче пташка, спустилася до гостей, подарувавши всім гарний настрій та відкриття святкового заходу.

З вітальною промовою до всіх присутніх звернувся генеральний директор приватного підприємства «Адлєр» Ігор Миколайович Безвершук:

«Сьогодні ми святкуємо десяту річницю від дня заснування компанії «Адлєр». Це справа мого життя, це десять років кропіткої праці, це постійне подолання перешкод на шляху до мрії, це поступове сходження на черговий щабель. І сьогодні, аналізуючи пройдений мною життєвий шлях, я впевнено можу сказати: «Мені вдалося»! Кожного дня я отримую задоволення від спілкування зі справжніми професіоналами, талановитими та приємними людьми! Висловлюю щиру подяку моїй команді, моїм партнерам, друзям за можливість працювати з вами. Мені дуже приємно бути частиною нашої команди. За роки співпраці всі клієнти компанії «Адлєр» стали для мене друзями, вчителями та надійними партнерами. Бажаю всім успіхів, натхнення і радості від того, що ви робите!».

Так, бути керівником це не лише кропітка праця, це – мистецтво!

Зі щирою повагою, вдячністю та найкращими побажаннями виступили представники дружнього колективу справжніх професіоналів компанії «Адлєр» і презентували директору символічний подарунок, що асоціюється з успіхом – високим польотом орла – стрибок з парашуту. Ігор Миколайович отримав незабутні враження від «справжнього орлиного польоту».

Якщо пригадати історію створення компанії, то спливає в пам’яті орендоване маленьке приміщення, а вже сьогодні це потужна будівельна споруда сучасного зразку, респектабельний, комфортний та презентабельний офіс. Нині у компанії працює багато молоді, присутнє взаєморозуміння і взаємодопомога в колективі. Дуже приємно працювати у дружній команді, знаходитися там, де потрібен твій талант. Радісно щоранку вирушати на роботу і реалізовувати свої здібності та творчий потенціал, – тільки так передають свої емоційні відчуття працівники компанії.

Протягом усього вечора співробітники та гості компанії «Адлєр» мали нагоду  створювати яскраві фото-світлини біля оригінальної фотозони, брати участь у розіграші цінних подарунків, переглядати сучасних монстрів, представлених на виставці агротехніки. Ансамбль барабанщиць «Drum Station» урочистою ходою супроводжував церемонію відкриття офісу, дивовижне шоу літаків, перехід до демонстраційних майданчиків з технікою та святкової сцени.

З вітальною промовою від сільськогосподарських виробників, які співпрацюють з компанією «Адлєр», виступив директор ПСП «Саверці» Бойчук Анатолій Кузьмич: «Аналізуючи стрімкий розвиток компанії, доречно зазначити, що вона асоціюється з успіхом. Саме завдяки чудовому колективу ПП «Адлєр», агровиробники продукції рослинництва щороку отримують високі стабільні врожаї. Тому Ігоря Миколайовича сприймають не лише як добродушного і порядного чоловіка, а і як талановитого, ефективного, результативного та гармонійного управлінця».

До ювілейних привітань долучився і Євгеній Миколайович Лозенко, директор ПСП «Сокільча».

Розділити щасливі хвилини видатної події приїхав із Франції генеральний директор компанії BERTHOUD Себастьян Трамбле, який зазначив, що ще з початку співпраці з компанією «Адлєр» було помітно позитивну та злагоджену роботу досвідчених фахівців-професіоналів. Адже коли є адаптований продукт і злагоджена праця дистриб’юторської компанії зі своїми клієнтами, то є і процвітання агровиробництва. «Саме завдяки високому сервісу та наполегливій праці співробітників компанії «Адлєр» ми відчули її потужний потенціал і навіть не сподівалися на таку стрімку динаміку розквіту», – зазначив Себастьян Трамбле.

З компанією New Holland ПП «Адлєр» працює з 2015 року. Бізнес-менеджер Станіслав Сторожук розповів, що «Адлєр» є кращою дилерською компанією у регіоні. «З початку співпраці з керівництвом компанії було знайдено спільну мову, адже Ігор Миколайович уміє приймати інноваційні рішення. Наразі «Адлєр» – це надійний партнер нашої компанії, оскільки надає ефективні рішення для агробізнесу». Високих польотів, величних мрій та міцного крила, подарувавши брендовий бінокль компанії New Holland, побажав пан Станіслав.

Керівник Центрально-Західного регіону хімічної компанії «DuPont» Міщенко Олег Петрович розповів, що вони були однією з перших компаній, яка розпочала з Ігорем Миколайовичем цю справу. Віталій Вовк, представник компанії «BEDNAR», у своєму вітальному виступі зазначив, що компанію «Адлєр» визнано головною з продажу сільськогосподарської техніки чеського бренду. Представник від Групи компаній «Долина» Федір Іванович Грицай вказав, що кампанія «Адлєр» є надійним партнером уже протягом чотирьох років, тому вони дуже задоволені успішною співпрацею. Керівник Західного регіону ТОВ «Піонер Насіння Україна» Роман Добрянський висловився так: «Коли маєш мрію, то не маєш кордонів, перешкод, а якщо вони є, то ти впевнено долаєш їх. Саме з таким переконанням досягла свого успіху компанія «Адлєр».

З найкращими побажаннями привітала своїх колег Наталія Дмитрівна Романюк, фінансовий директор ПП «Адлєр», яка вже 10 років працює на благо компанії. Вона подякувала співробітникам та наголосила: «Часи подолання перешкод уже пройшли, настав час справжніх перемог, час пишатися нашою компанією!». Приєдналися до привітань і керівник відділу логістики та сервісу Кирило Володимирович Поєнко та перший водій компанії Микола Маркович Далькевич, побажавши процвітання та європейського успіху.

Справжню насолоду від оригінального музичного виступу найвідоміших рок-шедеврів, яку подарувала київська кавер-команда «REBEL-ROCKS», отримали всі присутні. Своїми фантастичними трюками вразив молодий, талановитий і вже достатньо відомий фокусник, ілюзіоніст, переможець  третього сезону телевізійного шоу «Здивуй мене» Антон Абрашеков. Святковий настрій усіх присутніх зуміли підняти дебютанти житомирської команди Ліги сміху «30+», подарувавши гумористичний виступ, присвячений ювілею компанії «Адлєр».

Незабутні враження отримали переможці фотоконкурсу свята, які мали нагоду піднятися над землею на величезній повітряній кулі.

Фінальними подарунками для усіх присутніх стало вечірнє шоу сільськогосподарських тракторів New Holland і самохідного обприскувача BERTHOUD Raptor 4240 з лазерною проекцією та захоплюючий святковий феєрверк.

Подальшого процвітання, нестримного розквіту, постійного зростання професіоналізму співробітників, надійних партнерів і клієнтів, приєднавшись до зазначених привітань, також бажає компанії «Адлєр» редакція журналу «АгроЕліта»!

Наталя Негуляєва