Компанія Väderstad презентує нову модель сівалки Tempo L 24

188

Компанія Väderstad презентує нову сівалку точного висіву Tempo L 24. З шириною міжряддя 450 та 508 мм, Tempo L 24 – це найбільша високошвидкісна сівалка точного висіву для цукрових буряків та ріпаку на сьогоднішній день.

Сівалка Väderstad Tempo, яка встановила світовий рекорд, відома тим, що поєднує в собі високу продуктивність та надзвичайну точність сівби. Зараз модельний ряд сівалок Tempo розширюється і ми представляємо нову сівалку Tempo L 24, – розповів Матіас Ховнерт Віце-президент з продажу та маркетингу компанії Väderstad, та додав: – Сівалку Tempo L 24 доцільно застосовувати для точної сівби дрібнонасіннєвих культур, таких як ріпак та цукровий буряк.

Tempo L 24 має 24 висівних секції та доступна з шириною міжряддя 450, 457, 500 чи 580 мм. Індивідуальні висівні бункери мають об’єм 25 літрів, до того ж сівалку можна обладнати сошниками та великим бункером для внесення добрив місткістю 5000 літрів.

“Завдяки висівному пристрою сівалки Tempo та запатентованій системі висіву PowerShoot кожна насінина отримує однакові умови для проростання за будь яких умов. PowerShoot повністю контролює переміщення насіння – від висівного пристрою до сім’яложа, через що вібрації чи схили не впливають на точність висіву насіння. Таким чином, сівалка Tempo забезпечує неперевершену точність висіву на дуже високій швидкості”, – додає Маттіас Ховнерт.

Нова Tempo L 24 презентована в Канаді на виставці Farm Progress Show в червні. Серійне виробництво сівалки розпочнеться в листопаді 2018 року.