Міжнародний День Поля LOZOVA MACHINERY: інноваційний формат

176

26 липня 2018 року захід, що став традиційним, четвертий рік поспіль зібрав на одному демонстраційному майданчику більше 700 фахівців аграрної галузі з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Полтавської, Сумської та інших областей України, а також аграріїв із країн Прибалтики та Європи.

Особливістю щорічного Дня поля «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» є масштабний демо-показ повної лінійки ґрунтообробної та посівної агротехніки в роботі з метою дати можливість аграріям на практиці переконатися в її ефективності та надійності.

Зокрема, в роботі були представлені 10 дискових лущильників «ДУКАТ» з шириною захвату 2,5 м, 3 м, 5 м, 6 м, 12 м, а також дві важкі дискові борони «ДУКАТ GOLD» з шириною захвату 6 м і 8 м. Аграрії змогли оцінити роботу техніки в порівнянні з аналогами імпортного виробництва, які виконували обробіток ґрунту нарівні з дисковими боронами «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», і переконалися на власні очі, що техніка вітчизняного виробництва може успішно конкурувати зі світовими аналогами, такими як Lemken, Väderstad.

До слова, це не вперше, коли техніка «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» показує роботу і результати обробітку ґрунту, що не поступаються техніці провідних світових виробників. На Днях поля Миколаївського національного аграрного університету (МНАУ) дослідний зразок важкої дискової борони «ДУКАТ GOLD – 6» показав результати обробітку ґрунту на рівні аналогового агрегату німецької компанії.

«На Дні Поля ННАУ ми також провели «дуель» між новинкою від «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» і аналоговим важковаговиком «AMAZONE». Дискова борона «ДУКАТ GOLD – 6» показала себе гідно, не поступаючись за результативністю і надійністю світовому бренду. Міцні робочі органи «ДУКАТ GOLD – 6» витримують більше навантаження, агрегат демонструє рівномірне перемішування ґрунту і рослинних залишків як на мінімальну глибину (5 см), так і максимальну (20 см). Незважаючи на велику кількість органічної маси, робочі органи не забиваються», – розповів завідувач науково-дослідного відділу Наукового інституту інноваційних технологій МНАУ Микола Карпенко.

 «ДУКАТ GOLD – 6» є продовженням лінійки важких дискових борін і не має світових аналогів за своїми параметрами.

Варто зазначити, що з 2018 року в усій лінійці дискових борони «ДУКАТ» – як коротких лущильників, так і важких агрегатів – реалізована система змінних катків. Залежно від умов експлуатації, типу землеробства і кліматичної зони аграрії можуть вибрати з п’яти модифікацій потрібний тип комплектації – зубчастий, гумовий, тарільчастий, П-подібний або стандартний прутково-клітковий каток.

«Довговічність, пристосованість для роботи в тяжких умовах і можливість вибору конфігурації катків здатні задовольнити потреби кожного аграрія», – зазначив за підсумками демо-показу Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

Наступним відвідувачі Дня поля наочно побачили роботу глибокорозпушувачів «ГУЛЬДЕН» і «ФРАНК» та культиватора «ШИЛІНГ». Ці машини також отримали зміни і удосконалення. Так, оновлені глибокорозпушувачі «ГУЛЬДЕН» і «ФРАНК» відтепер можуть бути оснащені опорними колесами і надзносостійкими робочими органами HARD-SHELLТМ. Щодо культиватора «ШИЛІНГ», то основним нововведенням є комплектація гумовими опорними колесами, що підвищило прохідність агрегатів і їхню надійність.

Була змінена конструкція посівного комплексу «ЗЛАТНИКИ». Сьогодні агрегат доступний з електроприводом висівних апаратів, гідроприводом вентилятора і системою швидкого розвантаження. Глибока модернізація агрегату дозволяє підвищити врожайність завдяки автоматизованому управлінні процесом точного висіву на найвищому рівні.

Ще один наочний приклад інноваційного формату техніки на Дні поля продемонстрував модифікований двовісний трейлер ALBION-26. Сьогодні агрегат доповнений вивантажним шнеком і надставними бортами. Таке технічне рішення дозволяє використовувати трейлер як самоскидний напівпричіп і як потужний перевантажувач. Агрегат здатний здійснити вивантаження 20 т вантажів за 2,5 хвилини та забезпечує зниження витрат на вантажоперевезення і витрат часу на вантажно-розвантажувальні операції, збільшення обороту переміщуваних вантажів та безпеку вантажоперевезень.

«ALBION-26 забезпечує підвищену ефективність, економію часу і збільшену продуктивність. Сьогодні ми продовжуємо роботи над розширенням нашої «Англійської лінійки» трейлерів і незабаром представимо не менш унікальну новинку – комбінований багатофункціональний причіп-зерноперевантажувач», – анонсує Роман Гіршфельд.

На Дні поля аграрії наживо змогли переконатися в конструктивних переваги багатофункціональних агрегатів вітчизняного виробництва, за умови придбання яких, аграріям відшкодовується чверть їхньої вартості. Вся лінійка продукції «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» бере участь у державній програмі 25% компенсації, що дозволяє фермерам економити в процесі оновлення машинно-тракторного парку.

Традиційно організатори Дня поля потурбувалися про те, щоб зробити перебування на заході не тільки корисним, але й комфортним. Яскраві емоції та враження забезпечувала насичена розважальна програма з виступом музичного колективу Banderas BLUES BAND, оригінальна фото-зона і смачні частування.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» передбачили і зону відпочинку та розваг для дітей. Маленьких гостей радували частуваннями, іграшками та творчими майстер-класами в супроводі професійних аніматорів.

На завершення Дня поля традиційно відбувся розіграш стерньового культиватора «ШИЛІНГ». Щасливим володарем багатофункціональної техніки для передпосівного і післяпосівного обробітку став Костянтин Пашнєв із смт Близнюки Харківської області.

День Поля LOZOVA MACHINERY пройшов на висоті і став свого роду екватором демонстраційного туру «Greentour», у рамках якого «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» відвідали вже 10 країн світу зі запланованих двадцяти. За результатами компанія успішно вийшла на нові ринки – Німеччини, Чехії, Хорватії, Грузії та Вірменії. Попереду – ще 10 країн і підкорення нових материків. 11-13 вересня «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» стануть єдиною українською компанією, яка продемонструє досягнення українського сільгоспмашинобудування на найбільшій виставці Північно-Американського континенту – Canada’s Outdoor Farm Show.

«Це серйозне бізнес-рішення та інвестиції у власний розвиток, – впевнено заявляє Роман Гіршфельд, Віце-президент ІГ УПЕК. – Для нас це можливість розширити експортний потенціал із подальшою перспективою поставляти техніку в інші країни Північної Америки. Ми продовжуємо зберігати лідерство на ринку перевірених та ефективних рішень і з кожним роком все більше аграріїв переконуються, що З ЛОЗІВСЬКИМИ МАШИНАМИ – ГРОШІ ДІЙСНО ПАШУТЬ!».

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один Із провідних вітчизняних виробників техніки для логістики і перевезень, ґрунтообробної та посівної сільгосптехніки. Входить у національну програму державної 25% компенсації. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб’ютора «УПЕК ТРЕЙДИНГ» і мережу дилерів СНД, Близького Сходу і Європи.

День поля LOZOVA MACHINERY – щорічний традиційний захід «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», що проводиться з метою демонстрації досягнень українського сільгоспмашинобудування фахівцям аграрної галузі країни і зарубіжжя. 2018 року День поля набув статусу Міжнародного.

Прес-служба ІГ УПЕК