«Агросемфест» – унікальний День поля від аграрної компанії національного рівня

226

16 серпня у селі Дзвиняч Заліщицького району Тернопільської області на базі ПП «Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо» відбулася масштабна подія у аграрному світі – унікальний етнофестиваль «Агросемфест», який організувало ТОВ «Агросем» провідний дистриб’ютор на вітчизняному ринку сільськогосподарської техніки відомих світових брендів, високоякісних мінеральних добрив, насіння сільськогосподарських культур та засобів захисту рослин.

Компанія «Агросем» представлена майже у всіх регіонах України, вона стрімко розвивається та поглиблює якість підтримки сільгоспвиробників, надає професійний агрономічний супровід, впроваджує інноваційні технології у процес виробництва.

За роки свого існування «Агросем» зарекомендував себе як надійного партнера і робить все для того, аби аграрії нашої країни досягали найвищих показників.

Дні поля компанія проводить щороку, проте цьогоріч організатори вирішили трішки змінити формат і влаштували захід сімейного типу, на якому поєднали традиції з технологіями, а бізнес з розвагами для дорослих та дітей.

Так, у той час, поки власники господарств, агрономи, інженери могли обговорити важливі справи, ознайомитися з новинками та отримати корисну інформацію, малеча мала можливість чудово провести час у розважальній зоні.

Загалом, захід відвідало понад 500 учасників, серед яких були аграрії з різних регіонів та представники відомих міжнародних аграрних брендів, з якими співпрацює компанія «Агросем».

З вітальним словом до гостей звернувся директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик:

«Ми досить молода компанія, історія якої розпочалася 10 років тому, але найбільш піковий період у розвитку – це останні 5 років. Все починалося з насіннєвого бізнесу – дистриб’юторства насіння цукрових буряків, поступово ми додавали нові бренди у наш портфель, почали займатися міндобривами, а останні кілька років активно працюємо з сільгосптехнікою та засобами захисту рослин. Усі ці напрямки між собою тісно пов’язані, адже ми будуємо ідею комплексного підходу до клієнта, коли можемо запропонувати повний спектр послуг: від насіннєвого матеріалу, міндобрив, ЗЗР до техніки та її обслуговування. Таким чином ми можемо в цілому оцінити потреби наших клієнтів та запропонувати всю лінійку товарів, які найкраще відповідатимуть їхнім потребам.

Колектив нашої компанії налічує 300 працівників, маємо 12 офісів у різних містах України, активно розвиваємо дилерську мережу, відкриваємо сервісні центри, запустили школу сервісного інженера, куди запрошуємо на навчання випускників з навчальних закладів. Також у нас створена агрономічна служба, яка допомагає клієнтам в регіонах ефективніше працювати з нашою продукцією та консультує на всіх етапах сільськогосподарських робіт.

Це робиться для того, щоб ми були ближчими до клієнтів, бо наша мета – постачати якісні товари та надавати професійні послуги, аби фермери мали змогу вирощувати продукцію, яка відповідатиме європейському рівню, разом з аграріями розвивати сільське господарство нашої держави і претендувати на місце світового лідера у виробництві сільськогосподарської продукції. Адже я впевнений, що Україна має колосальне майбутнє на аграрному світовому ринку.

«Агросем» – це не просто компанія, яка продає техніку чи насіння, це компанія, яка продає рішення, що гарантують високий результат», – промовив Олексій.

Хавьєр Понянте, заступник директора з комерційних питань ТОВ «Агросем», поділився своїм баченням стратегічного розвитку компанії.

«Агросем» – це інноваційна компанія, це енергійна команда експертів у новітньому сільському господарстві, це сервіс та якість.

Нині технології не стоять на місці, кожен день з’являється щось нове, тому за цим потрібно постійно слідкувати, вивчати, запроваджувати на практиці, щоб аграрії змогли отримати максимальний прибуток і віддачу від своїх полів. Компанія інтенсивно рухається вперед, і наша стратегія на найближчі три роки – це акцент на інноваційні технології у комплексі з прийняттям агрономічних рішень, аби наші продукти показали найвищу ефективність. І ми розуміємо, що ми на правильному шляху, тому що клієнтська мережа розширюється з кожним днем», – зазначив він.

Богдан Зеленський, керівник департаменту техніки ТОВ «Агросем», розповів про діяльність технічного напрямку компанії:

«Робота департаменту техніки, до якого входять кілька відділів: а саме відділ запчастин, сервісного обслуговування, вживаної техніки і демонстрації, дуже цікава. На сьогодні ми є офіційними дилерами високоякісної сільгосптехніки John Deere та Väderstad, телескопічних навантажувачів Manitou, зрошувальних систем Lindsay. Ми працюємо по всій Західній Україні, маємо 6 сервісних центрів, співпрацюємо майже з усіма провідними господарствами регіону. У нас є багато зон відповідальності, багато технологій, які ми впроваджуємо в Україні та пропонуємо нашим партнерам.

Основне завдання департаменту техніки – це при потребі не довше ніж за годину доїжджати до будь-якого господарства, де працює наша техніка, незалежно від його місця розташування. Адже таким чином ми можемо оперативно вирішувати всі питання та швидко усувати технічні негаразди. Тому що погодні умови зараз передбачити неможливо, на збирання і на посів у аграріїв є дуже мало часу, і якщо в найкоротші терміни не відреагувати на проблему, то можна втратити врожай», – розказав фахівець.

«Агросем» є лідером з продажу мінеральних добрив виробництва компанії Yara International, продукція котрої активно використовується у більш ніж 150 країнах світу, Alwernia та фітогорманальних препаратів Stoller.

У напрямку насіння ми пропонуємо продукцію таких насіннєвих компаній як Brevant Seeds, MAS Seeds, KWS, SAATEN UNION, Strube, Prograin. А нещодавно ми додали до свого портфоліо насіння відомого світового бренду Pioneer.

Також пропонуємо широкий асортимент сучасних засобів захисту рослин виробництва Arysta LifeScience, ALFA Smart Agro та Sumiagro.

Ми працюємо як з маленькими господарствами, так і з великими агрохолдингами, адже кожен клієнт для нас є надзвичайно важливим. Наші фахівці надають аграріям повний технічний супровід на всіх етапах сільгоспвиробництва, починаючи від консультування ще до здійснення покупки і закінчуючи виїздами на господарство при потребі», – повідомив Євген Безволєв, керівник департаменту добрив і насіння ТОВ «Агросем».

«Наші клієнти є і нашими друзями, і партнерами, і колегами, і вчителями. Тобто, крім того, що ми надаємо їм інформацію, в той же час і самі вчимося у них, обмінюємося досвідом, ростемо разом з ними», – підсумував наостанок Микола Жук, керівник регіонального структурного підрозділу в м. Тернопіль.

Свято вдалося! Привітна атмосфера, тепле дружнє спілкування за філіжанкою кави, професійні поради, новинки сільгосптехніки, смачне застілля та забави, виступ відомого українського гурту KAZKA – усе це не залишило байдужими жодного гостя «Агросемфесту» та подарувало всім присутнім яскраві емоції та заряд позитиву на довгий час.

«АгроЕліта» поспілкувалася з учасниками етнофестивалю, аби дізнатися їхні відгуки про співпрацю з ТОВ «Агросем».

Сергій Валерійович Нашкольний, керівник ПП «Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо», Тернопільська область, Заліщицький район:

«Наше підприємство працює вже 9 років, починали зі 100 га землі, а на сьогодні маємо в обробітку вже 5500 га. Ця земля знаходиться в Заліщицькому районі, у нас працюють понад 200 людей, вирощуємо різні культури: цукровий буряк, горох, озиму пшеницю, озимий ріпак, ярий ріпак, соняшник, сою та кукурудзу. Крім того, ми є насіннєвим господарством – вирощуємо насіння пшениці, сої, спільно з KWS займаємося вирощуванням гібридів кукурудзи. Цього року плануємо почати розвивати також тваринництво.

З «Агросемом» співпрацюємо від самого початку, розвиваємося разом із ним, і є полігоном для цієї компанії. Все нове, що запроваджує «Агросем», ми одразу випробовуємо у себе на полях, адже повністю довіряємо цій компанії та її працівникам, котрі ще жодного разу нас не підвели».

Сергій Борисович Боднар, директор ФГ «Подільська марка», Дунаєвецький район, Хмельницька область:

«Наше господарство має в обробітку 3000 га землі, вирощуємо пшеницю, соняшник, кукурудзу, ріпак, ячмінь, сою, сорго, сочевицю.

З ТОВ «Агросем» співпрацюємо вже 5 років. Придбали у них техніку таких провідних брендів як John Deere та Väderstad, також другий рік поспіль купуємо у них добрива Yara Mila.

Свій вибір зупинили саме на цій компанії, адже вона – одна з кращих на українському ринку».

Йосип Вікторович Бомк, ФГ «Барда 2007», Дунаєвецький район, Хмельницька область:

«Площа нашого підприємства 2100 га. Вирощуємо такі культури як соняшник, кукурудзу, сою, ячмінь, ріпак. З «Агросемом» працюємо приблизно 4 роки. Маємо у себе в господарстві самохідний обприскувач, трактор, комбайн та іншу техніку бренду John Deere.

ТОВ «Агросем» – це надійна, перевірена часом компанія. У ній працюють висококваліфіковані спеціалісти, які завжди приходять на допомогу у найкоротші терміни, надають професійні консультації, проводять якісне сервісне обслуговування.

Тож сьогодні я хочу побажати цій компанії та її співробітникам стабільності і процвітання».

Анна Артим