Бажаєте отримані дружні сходи?

266

Використовуйте бакову суміш Дефенс-С для інкрустації насіння озимих колосових культур – надійний живильній «кожушок» для насіння.

Обробка насіння – перший важливий крок до збільшення врожайності. Але важливо не тільки захистити насіння протруйником, а й забезпечити майбутній проросток поживними речовинами.

Український виробник регуляторів росту рослин компанія «Імпторгсервіс» пропонує не просто протруїти насіння озимих колосових культур протруйниками, а доповнити цей захід інкрустацією з нанесенням поживних речовин на насіння.

Інкрустація насіння покликана створити навколо насіння спеціальну водорозчинну мікрооболонку, яка виконує кілька функцій:

  • утримує на поверхні насіння як протруйник, так і поживні речовини з робочого розчину;
  • стимулює схожість та енергію проростання;
  • поліпшує морозостійкість проростків;
  • збільшує стійкість до захворювань.

Бакова суміш «Дефенс-С» – нове покоління комплексних препаратів, які використовуються разом із протруйником для інкрустації насіння зернових колосових культур. Компоненти бакової суміші («Антистрес», «Марс-EL» і комплекс амінокислот) доповнюють один одного, підсилюють ефект передпосівної обробки насіння, позитивно впливаючи на посівні якості насіння, а під час стресових температурних перепадів повітропроникна плівка захищає їх від перегріву і пересихання протягом 60 днів.

Передпосівна обробка насіння полімерами, що входять до складу «Марс-EL» – найперспективніша і високоефективна, схожість насіння становить 94% і вище, сходи дружні та рівні.

Використання полімеру як плівкоутворювача – найбільш надійна форма вирішення проблеми захисту насіння від дії на них несприятливих чинників в умовах висіву в сухий та напіввологий ґрунт. Завдяки нанесенню на поверхню насіння прозорої, міцної, тонкої, добре розчинної у воді, повітропроникної полімерної плівки забезпечується 100% дрібнодисперсна обробка їхньої поверхні препаратами, повне припинення осипання з поверхні протруйників і комплексів мікроелементів під час затарювання насіння в мішки, під час їх транспортування, вантажно-розвантажувальних і посівних робіт. Це зробить захід обробки насіння безпечним для людей та навколишнього середовища.

Завдяки плівці протруйник проникає у всі місця мікротравм і тріщин, особливо в місці зародка, адже мікротравмування зернівок не тільки знижує урожайність сорту, але й різко погіршує якість насіння, зберігання якого пов’язане з великими ускладненнями через інтенсивний розвиток великої кількості різних мікроорганізмів, що насамперед негативно впливає на схожість та інші показники продуктивності.

Насіння надійно захищено полімерною плівкою від провокуючої вологи, а його проростання відбудеться тільки за збігу двох факторів – достатньої вологи і сприятливої температури. Тільки збіг цих двох факторів дозволить полімерній оболонці перейти в гелеподібний стан, і насіння почне проростати.

Водорозчинні фосфорні сполуки (РРР «Антистрес»), що входять до складу цієї бакової суміші, сприятимуть інтенсивному росту і розвитку первинних коренів, які почнуть глибоко проникати в ґрунт і охоплювати більший його обсяг, а згодом сформувати і потужну вторинну кореневу систему. А незамінні амінокислоти увійдуть до складу поліпептидів, з яких синтезуються ферменти, що прискорюють проходження біохімічних процесів. Не залишиться осторонь і гумат калію, який викличе інтенсивний поділ клітин меристематичних тканин проростка. Мікроелементи стануть коферментами знову синтезованих ферментів. В результаті в проростках відразу ж почнуть активно проходити біохімічні процеси і рослини почнуть активно рости і розвиватися.

Зважаючи на вищевикладене, рекомендуємо нашим аграріям широко використовувати у виробничих умовах комплексну бакову суміш «Дефенс-С» («Антистрес», «Марс-EL» і комплекс амінокислот), яка містить в своєму складі всі необхідні рослині, на перших етапах її онтогенезу, поживні речовини і, що дуже важливо, в оптимальному співвідношенні. Застосування цієї суміші дасть можливість додатково отримати до 2,5-3,0 ц/га зерна озимих зернових колосових культур.

До бакової суміші обовязково додавати протруйник і на бажання – незначну кількість карбаміду (100 г/т).

ПП «ВКФ «ІМПТОРГСЕРВІC», виробник регуляторів росту рослин серії «Марс»

Тел.: 067-633-97-87, 067-633-62-88

E-mail: [email protected], сайт www.imptorgservis.uaprom.net