Компанія OPALL-AGRI – чеський виробник, що підкорює український ринок

318

26 липня у селі Шклинь Горохівського району Волинської області на базі господарства ТзОВ «Городище» відбувся День поля, який організувала «Компанія «ЛАН». Захід зібрав більше 200 учасників з усіх областей Західного регіону.

Особливу увагу відвідувачів Дня поля привернула ґрунтообробна техніка від компанії OPALL-AGRI, яка сьогодні належить до найбільших чеських виробників сільськогосподарських машин і до одного з найбільших виробників змінних запасних частин по всій Європі.

Як розповіла менеджер з продажів Клара Вольна, OPALL-AGRI була заснована 1995 року і нині є сильною, сучасною компанією, що постійно розвивається та добре знає, у чому полягає суть її роботи. А це, перш за все, задоволення потреб клієнтів та продаж якісного і надійного товару.

Свою продукцію OPALL-AGRI постачає у більш ніж 25 країн світу, серед яких Україна, Польща, Словаччина, Данія, Німеччина, Румунія та інші. А цьогоріч компанія вийшла ще й на ринок Нової Зеландії, де вже продано три одиниці глибокорозпушувача HEKTOR 3H, і отримано чимало позитивних відгуків від місцевих сільгоспвиробників. 

Ми поцікавилися у Клари про діяльність компанії OPALL-AGRI у нашій країні.

«В Україні наша компанія працює приблизно 4 роки і за цей час було продано понад 100 одиниць техніки, серед яких навісні і напівнавісні плуги, дискові лущильники, а також великою популярністю у фермерів користуються комбіновані культиватори. Офіційним дилером OPALL-AGRI є «Компанія «ЛАН», і ми дуже задоволені нашою співпрацею, яка з кожним роком розширюється. А восени цього року ми матимемо власний стенд на виставці сільськогосподарської техніки та обладнання ІнтерАгро у Києві, щоб детальніше ознайомити українських аграріїв з нашою технікою.

Сьогодні на Дні поля компанія OPALL-AGRI презентує новинку 2018 року – глибокорозпушувач HEKTOR 3H, що отримав престижну нагороду на виставці Techagro 2018 у Брно (CZ) за благотворний вплив на властивості ґрунту, що сприяє утриманню у ньому вологу.

Агрегат чудово підходить не лише для глибокого обробітку полів, його можна застосувати також для глибокої обробки луків і пасовищ.

Глибокорозпушувач HEKTOR 3H призначений для обробітку шарів ґрунту на глибину до 45 см. Також застосовується, як альтернатива оранці або будь-якій іншій ґрунтообробній технології.

Перевага цього агрегату полягає у тому, що він поступово піднімає ґрунт, що сприяє розтріскуванню оброблюваного шару, після чого каток притискає піднятий шар ґрунту. Завдяки вищезазначеному процесу поліпшується аерація шару ґрунту без порушення її початкової структури. А неродючі шари і каміння не піднімаються на поверхню.

Випускається агрегат шириною 2.5 м, 3 м і 4 м. Щодо обладнання глибокорозпушувача, то він випускається у двох варіантах: із запобіжником з допомогою зрізного гвинта та з гідропневматичним запобіжником.

Ми можемо постачати цю машину з трьома типами катків: трубчатим, кректор-катком і зубчатим катком, що нині представлений на полі», – підсумувала Клара Вольна.

Анна Артим