Міжнародна виставка «EuroAGRO-2018» у Львові

188

22-24 листопада 2018 року у Львові відбувалася III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018». Вже вкотре виставка стала  яскравим прикладом співпраці в аграрному секторі Республіки Польща та України.

Організатори – TARGI KIELCE S.A. (Польща, Кельце) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів), доклали всіх зусиль, для того щоби виставка пройшла успішно та стала ефективним та професійним майданчиком для всіх представників аграрного сектору.

«EuroAGRO» – це подія, яка щороку наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу.

Традиційно агропромислова виставка проходить за підтримки Департаменту АПК Львівської обласної державної  адміністрації, профільних асоціацій та партнерів. Зокрема, вже третій рік поспіль нашими профільними партнерами виступають оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» та Львівська Аграрна палата.

На виставці були представлені виробники Польщі та 75 компаній з 17 областей України, які запропонували відвідувачам широкий асортимент та лінійку сільськогосподарської техніки (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, ґрунтообробні та передпосівні агрегати, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін.

Серед учасників, які продемонстрували сільськогосподарську техніку були такі компанії як: компанія A.R.Chmielewski, Велес-Агро Лтд, Завод Ремсинтез, компанія Фаворит, Завод Агрофермер, Harvest, Агромаш-Калина, Автоцентр АИС Львів. Сільськогосподарське обладнання запропонували такі компанії: ЗаводАгроТех, Механотрон, ПівденьАнгарБуд, Елеваторні системи, Елеваторбудмаш, Системи модернізації складів, Євротехіннов, Стелс ВГ, Агросервіс-СВ, Леомет, Інвеп. Насіння та добрива представили компанії: Alventa s.a., Siarkopol sp z o.o., Corteva, Brevant, Маїс, Альфа насіння, Хелп-агро, СтимОрганік, Агрітема, Квадрат, Агроцентр, НВФ Добробут.

Відтак, асортимент продукції, що був представлений на виставці, дав змогу фермерським господарствам та агропідприємствам вибирати та знайти для себе найкраще обладнання, техніку, насіння та органічні добрива для свого господарства.

Цього року виставка мала насичену та цікаву програму. Зокрема, звертаємо вашу увагу на конференцію, приурочену  святкуванню 20-річчя Львівської Аграрної палати, куди були запрошені представники аграрних палат не тільки зі всієї України, але й делегації з Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, також і представники дорадчих служб, обласних та районних профільних департаментів.

У рамках виставки відбувся День Львівського національного аграрного університету та конференція «Вчені ЛНАУ – виробництву», куди були запрошені сільгоспвиробники зі всіх регіонів України, науковці та викладачі. На цій конференції обговорювали питання інтенсивних технологій вирощування озимої пшениці, ягідництва, технології вирощування сортів озимого часнику і т.д.

Також відбулася унікальна зустріч директорів гуртових ринків Східної Європи, де обговорювали питання ролі гуртових ринків у системі міжнародної торгівлі овочами та фруктами. Організаторами цього заходу стали ОРСП «Шувар», проект «Агроторгівля України», за підтримки Департаменту агропромислового розвитку ЛОДА.

Учасники виставки про подію

Персіков Леонід Миколайович, директор ТМ «СтимОрганік» (Рівненська обл.):

«Представляємо 5 видів продукції на основі гумату калію, а саме: комплексні органо-мінеральні добрива, гумат калію, деструктор стерні, мікродобрива та стимулятори росту для усіх видів рослин – як для сільськогосподарських культур, так і для квітів та газонних трав. Виробництво знаходиться у селі Забороль поблизу Рівного. Продукцію ми виробляємо з найкращої сировини – з екологічно чистих рівненських торфів. Працюємо з 2013 року, а вже 2015-го зареєстрована торгова марка «СтимОрганік», вся продукція сертифікована і відповідає необхідним вимогам щодо якості.

Тож пропонуємо аграріям такі продукти: гумат калію «Енергія насіння» для передпосівної обробки насіння; гумат калію «Продуктивний ріст»; гумат антистрес «Біостимулятор росту рослин»; гумат калію з мікроелементами «Зерновий» для передпосівної обробки насіння і для позакореневого підживлення посівів зернових культур; деструктор стерні «СтимОрганік» для обробки стерні та ґрунту після збирання врожаю задля прискорення розкладання поживних залишків, відновлення землі і гуміфікації ґрунту під майбутній врожай.

На основі гумату калію «Продуктивний ріст» ми розробили ще кілька препаратів, у котрі добавляємо саме ті мікроелементи, які потрібні конкретній рослині. Це – фульво-гумінові добрива з мікроелементами для олійних (соняшнику, ріпаку), кукурудзи і овочевих та зернових культур».

Дмитро Бобренко, фахівець з роботи з клієнтами компанії «Аверс-Агро» (м. Дніпро):

На виставку до Львова компанія «Аверс-Агро» привезла три агрегати власного виробництва. Це – шлейф-борона, шириною захвату 7 м, що розрахована під трактори потужністю від 100 к.с., а взагалі ми виготовляємо ці борони з шириною захвату від 3 м до 24 м до тракторів різної потужності. Другий агрегат – це ротаційна борона, шириною захвату 5,8 м зі змінними зубами, також ми виготовляємо їх з цільними робочими органами, з шириною захвату від 3 м до 27 м. І третій агрегат, який ми представляємо, – це коток-подрібнювач рослинних залишків шириною захвату 6 м, з віяловим розміщенням ножів та плаваючою рамою, що агрегатується з трактором від 80 к.с. Також виготовляємо котки-подрібнювачі з шириною захвату 3 м і 9 м.

Для нашої компанії є цікавим ринок Західної України. Наскільки ми зрозуміли на виставці, у цьому регіоні дуже багато дрібних фермерів, які мають в обробітку від 5 до 50 гектарів землі, тому тут більш потрібними є менші агрегати до тракторів малої потужності. От, наприклад, ротаційні борони і шлейф-борони ми виготовляємо шириною захвату від 3 м до тракторів від 40 к.с., за доступними цінами, які може собі дозволити навіть найдрібніший фермер».

Організатори міжнародної агропромислової виставка «EuroAGRO» запрошують до участі у виставці наступного року, яка відбудеться 19-21 листопада.