УКРАЇНСЬКЕ – ЯКІСНЕ! Ковші будівельні та зернові, захвати, відвали для снігу, щітки, вила для сіна для Manitou, JCB, Dieci, Claas та інших марок від українського виробника “A.TOM”

382

ТМ «А.ТОМ» – перший виробник професійного навісного обладнання для агро та спецтехніки в Україні.

ВСІ ВИРОБИ ВИГОТОВЛЕНІ ЗІ СТАЛІ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ (S355 J2, Hardox та ін)

Ви неодмінно переконаєтеся, що «А.ТОМ» – Ваш правильний вибір.

«А.ТОМ» враховує індивідуальні побажання своїх клієнтів та виготовляє навісне обладнання, яке ідеально підходить для Вашої техніки. Просте технічне обслуговування, сучасний дизайн і повна технічна оснащеність – це наші стандарти, які є запорукою високої продуктивності роботи обладнання. Всі деталі та комплектуючі проходять ретельний контроль та перевірку на кожному етапі виробництва. Результат – розширені можливості та універсальність використання Вашої техніки. При цьому Ви економите Ваш час та гроші.

Навісне обладнання «А.ТОМ» – вибір, яким Ви будете задоволені. Ми гарантуємо це!

Завод A.TOM (АТОМ) є провідним виробником навісного обладнання для різної спецтехніки і агротехніки в Україні. Активний розвиток сільськогосподарської галузі, постійна необхідність в обробці грунту і придбання закордонної спецтехніки та навісного обладнання для якісного виконання робіт, привели до ідеї створення виробництва якісного навісного обладнання українського виробника. На сьогоднішній день ми представляємо широкий асортимент навісного обладнання для дорожньо-будівельної, комунальної, гірничодобувної та сільськогосподарської спецтехніки. А почалося все з виробництва ковшів.

Ми активно розвиваємося і удосконалюємо нашу продукцію в залежності від потреб ринку послуг. Майстерність інженерно-конструкторського бюро і кваліфікований виробничий персонал дозволили нам добитися високих якісних показників устаткування, що випускається, яке підходить як для нової, так і б /в техніки таких виробників як JCB, Manitou, Caterpillar,  Volvo, Faresin, Claas, Hyundai, Doosan, Volvo, Liebherr, John Deere, Nissan, Komatsu і ін.

Ми не поступаємося зарубіжним конкурентами і надаємо можливість розробляти і виробляти навісне обладнання під замовлення з урахуванням індивідуальних вимог клієнтів. Завдяки професійній роботі конструкторського відділу ми вирішуємо поставлені завдання в короткі терміни і з високою якістю.

Вся продукція ТМ А.ТОМ відповідає міжнародним стандартам якості, і на весь товар надається гарантія виробника.

Ми пропонуємо:

Ковші зернові та будівельні для телескопічних та фронтальних навантажувачів JCB, Manitou, Komatsu, Volvo, Claas, Komatsu та інших марок:

Захвати для компосту, захвати та вила для круглих тюків та сіна для телескопічних та фронтальних навантажувачів JCB, Manitou, Komatsu, Volvo, Claas та інших популярних  марок:

Відвали для снігу, люльки, комунальні щітки для телескопічних та фронтальних навантажувачів JCB, Manitou, Komatsu, Volvo, Claas та інших популярних  марок:

Різаки для силосу (Ніж з захватом для силосу), силосний каток, вила для силосу та інше обладнання TM «A.TOM» для телескопічних та фронтальних навантажувачів, тракторів JCB, Manitou, Komatsu, Volvo, Claas, та інших популярних марок:

Контактна інформація:

м. Житомир, вул. Коростишівська, 45

тел.: +38 (067) 411-92-42