Чому трактори YTO набувають все більшої популярності в Україні?

323

Ні для кого не секрет, що першим помічником фермера є трактор – основна машина, без якої неможливе ведення сільгоспвиробництва, адже ця “робоча конячка” задіяна практично у всіх технологічних операціях. Трактор має бути надійним, економічним, простим в експлуатації, недорогим в обслуговуванні і, що дуже важливо в наш непростий час – доступним. Останній фактор є особливо чуттєвим для невеликих фермерів чи одноосібників.

Останнім часом на сільськогосподарському ринку України формується чітка тенденція зростання кількості невеликих та середніх фермерів, які є основою середнього класу в сільській місцевості в розвинених країнах світу. Саме така модель приводить до збільшення зайнятості на селі, створення здорової конкуренції, розвитку малого бізнесу та до зростання достатку селян.

Отже, якими факторами керується фермер, приймаючи рішення про купівлю трактора? Ці люди часто самі працюють за кермом трактора, тому для них важливі такі моменти:

  • у процесі придбання: закупівельна ціна та умови фінансування покупки; комплектація;
  • у процесі експлуатації: вартість обслуговування, витрата палива, надійність, наявність гарантії та доступність сервісної служби та складу запчастин;
  • фактор наявності такої техніки у сусіда та його позитивний досвід.

Зважаючи, що пропозиція у сегменті 45-120 к.с.  серед преміальних тракторів досить обмежена, а цінова політика іменитих брендів часто не по кишені українським фермерам, особливо за відсутності доступних фінансових ресурсів для придбання та оновлення основних фондів, у сільгоспвиробників залишається небагатий вибір – купувати недорогий трактор МТЗ, або обирати з великого переліку китайських брендів, які останніми роками агресивно виходять на український ринок.

Китайський трактор є прекрасною альтернативою МТЗ, адже за порівняно невеликі кошти можна отримати ліцензійну копію європейських тракторів, які мають високу надійність, високі експлуатаційні показники, багату комплектацію і підвищений комфорт роботи оператора.

Вибираючи трактор із розмаїття китайських брендів, варто звертати увагу на історію бренду, наявність повного циклу виробництва, тривалість присутності на українському ринку, розвиток дилерської мережі тощо.

Звертаємо увагу, що серед китайських виробників тракторів провідним гравцем є державний тракторний завод YTO, який утримує роль лідера як на внутрішньому ринку з долею понад 30%, так і на експортних ринках. Техніка цього бренду завоювала таку популярність завдяки надійності, витривалості та невеликим затратам на утримання.

Трактори YTO потужністю від 25 к.с. до 120 к.с. на українському ринку – вже понад 15 років, і за цей час ці машини здобули гарну репутацію, адже трактори, навіть з перших поставок, досі успішно експлуатують і приносять прибуток своїм власникам.

Саме тому, популяція тракторів YTO має стійку тенденцію до зростання і в деяких сегментах ця техніка почала витісняти з ринку навіть деякі преміальні бренди. До того ж, на ринок виходять нові моделі тракторів YTO потужністю від 160 до 220 к.с.  

Спеціалісти компанії АГСОЛКО – офіційного імпортера тракторів цього бренду, мають найбільш тривалий досвід роботи з тракторами YTO. Всі трактори, що постачає наша компанія, збирають виключно на заводі в Китаї, де проходять повний цикл заводських випробувань – цим гарантується якість і задані експлуатаційні характеристики. Перед відвантаженням замовникам трактори проходять передпродажну підготовку силами нашої сервісної служби. На всі трактори надаємо офіційну гарантію від заводу, яка підтримується через розгалужену мережу сервісних центрів по Україні.

ТОВ “АГСОЛКО Україна”

[email protected]

www.agsolco.com