Дилери з України побували на заводі New Holland в Англії

489

18 лютого 2019 р. у англійському місті Базілдон на заводі, що займається виробництвом тракторів New Holland, відбулася зустріч дилерів цієї компанії, а це – компанії «Агроресурс», «Агротерра», ПП «Адлєр», ALS WEST, ТК «Астерра», компанія «Полетехніка», група компаній «Техноторг».

Українських колег радо привітали віце-президент New Holland Алессандро Марітано та бізнес-директор в Україні, Молдові та країнах Африки Маттіа Манікарді.

У ході заходу учасники підбили підсумки року, що минув, а також встановили цілі на 2019 рік.

Також усі присутні мали можливість почути презентації продукт-менеджерів Віталія Каплюка і Віталія Висоцького, котрі підвели підсумки 2018 року та розглянули тенденції розвитку ринків тракторів та комбайнів в Україні.

Крім того, менеджер з маркетингу компанії New Holland Олександр Суханов представив рекламні заходи та проекти на 2019 рік, а бізнес-менеджер New Holland Станіслав Сторожук ознайомив гостей зустрічі з комерційними умовами компанії.

«Ми запускаємо проект співпраці з навчальними закладами, які пов’язані зі сільським господарством або агротехнікою, плануємо відремонтувати аудиторію в НУБіП і відкрити центр для тренінгів з експлуатації техніки New Holland», – зазначив Олександр Суханов.

Під кінець зустрічі перед присутніми виступили сервіс-менеджер в Україні, Польщі та Молдові Марек Бачик, спеціаліст із систем точного землеробства PLM Роман Чвартацький і менеджер із торгового фінансування Наталія Пархомюк.

Дійсно фантастичне враження на дилерів з України справила екскурсія на завод із виробництва тракторів New Holland у Базілдоні, та була дуже корисною. Цікаво спостерігати народження таких шедеврів як трактори New Holland, що поєднують у собі надійність, продуктивність і комфорт.