«НІБУЛОН» розпочав новий сільськогосподарський сезон

188

У лютому на виробничих підрозділах компанії «НІБУЛОН» стартували весняно-польові роботи, а саме ранньовесняне підживлення по мерзлоталому ґрунту, що ознаменувало початок нового сільськогосподарського сезону.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Перше підживлення озимих є дуже важливою агротехнічною операцією, її мета – активізація відростання надземних органів рослин, пошкоджених під час зимівлі, та кореневої системи. Якісне підживлення позитивно впливає на формування колосків в колосі й є основою формування високого врожаю ранніх.

На сьогодні аграріями компанії підживлення проведено на площі більше 25000 га, що складає 70% від запланованих обсягів.

Традиційно першими до робіт стали філії південного регіону, де наразі роботи виконано на площі 14300 га, що складає 85% робіт від загального обсягу.

Долучилися й філії західного регіону – виконали роботи на площі 9500 га, що складає 95% робіт від загального обсягу.

Компанія повністю забезпечена добривами для виконання усіх робіт з підживлення ґрунту в заплановані терміни. Для посіву ярих культур закуплено складні добрива, найближчим часом відбудеться поставка мінеральних добрив.

Також виробничим відділом компанії активно ведуться роботи з закупівлі насіннєвого матеріалу (закуплено 80% від загального обсягу) від надійних світових та вітчизняних компаній-виробників.